Romantika podle žen a spálená digestoř. Prostřeno! bude přímo žhavé!

Prostřeno - Ženské historky

Hovory v Prostřeno! se často stočí až k tématům, která s jídlem mají pramálo společného. A úterní díl je toho důkazem. Dívejte se na Primě od 18 hodin!

„Gabča vypadá nervózně, třese se jí hlas, je rozklepaná, roztěkaná, je to na ní vidět,“ říká o rozjezdu druhého večera Lenka.

Je to snad tušení věcí příštích? Nervozita poznamená celý večer, i když se Gabriela snaží být dobrou hostitelkou a má co vyprávět. Na stole chybí slánka, předkrm je jednou bez chuti, ale prý též překombinovaný.

Výroba játrových knedlíčků do polévky se komplikuje, dámy čekají hladové u stolu a mixér stávkuje. Odpovídá nakonec polévka vynaložené námaze?

Příprava knedlíčků byla opravdu náročná:

Hned po druhém chodu následuje zábava, opulentní folklorní pásmo. Vypadá to, že Gabriela zmobilizovala celou obec! Holky už se těší na roštěnky se šťouchanými brambory – hovězí je měkoučké, ale nedochucené, koření je především romanticko-humorná vzpomínka z hostitelčina intimního soukromí.

Z úkolu týdne má paní Gabriela strach právem. Od plamenů chytne digestoř a hasiče zastoupí odvážný kameraman.

„Chvílemi jsem se smála, chvílemi jsem brečela,“ klepe se ještě hostitelka. „To byl nejdražší ananas na světě!“

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.