S ženami se radši nebaví a v kuchyni má Tomáš katastrofu. Sledujte Prostřeno!

Středeční hostitel Tomáš v kuchyni zrovna dvakrát pevnou rukou nevládne. Podívejte se už teď na video, jaký průšvih se mu v kuchyni vyvedl s Papinovým hrncem. A nezapomeňte se dívat ve středu od 18 hodin na Primě na celý díl Prostřeno!

Ve středu se k plotně postaví dělník Tomáš, který rád rybaří. A skutečně na ostatní působí jako „tichý blázen“. Je zamlklý, nespolečenský, utrápený a těžkopádný. Možná se celou dobu užírá, jak bude jeho vystupování hodnotit jeho družka, s níž má momentálně krizi, jak přizná do kamery.

Je žárlivá a Tomáš se proto omluví dámám, že s nimi nebude raději ani komunikovat, aby doma neprovokoval. To puberťák Petr by jí to vytmavil! „Připadá mi, že je z nějaké jiné planety,“ vidí Tomáše komunikativní Jarka. V kuchyni to nebude o moc lepší. Nejvíce chvály sklidí polévka, která dá kuchaři ale docela zabrat.

Tomáš se moc nekamarádí s papiňákem a nehoda při otvírání hrnce odstartuje řetězovou reakci. Prostě když se daří, tak se daří… Vývar zalije mísu s hotovým předkrmem – zelenou velikonoční nádivkou s přemírou kopřiv. Tu je třeba scedit.

Podívejte se na kuchyňské "drama":

Mezitím co Tomáš provádí tuto záchrannou operaci, připálí se mu guláš, který bůhvíproč dělá v moc malém kastrolu, takže na hosty zbude málo omáčky. Protože se pravděpodobně jako kuchař necítí na knedlík, uvaří k hlavnímu chodu vrtulky, ty ale nikoho moc nenadchnou.

Jak ostatním chutnal guláš?

A protože si Tomáš neumí rozvrhnout čas, má problémy nejen s úkolem týdne, ale též vlastním sladkým překvapením se šlehačkou. Želatina netuhne a hosté čekají hodinu! Sladká tečka je natolik nezvládnutá, že svého soupeře spíš litují. Tomáš je ale se svým výkonem kupodivu docela spokojen. Ještěže není v jeho režii závěrečná barmanská show, to by asi sklo lítalo…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.