Sledujte hodně pikantní závěr Prostřeno! už v pátek na Primě

Prostřeno! - Hodně pikantní gulášek

I kdyby se Monika (20) v pátek snažila sebevíc, asi jí to stejně nebude nic platné. Bude její mexická kuchyně pro Vojtu dost pálivá? Nebo si Vojta upraví již tradičně jídlo po svém? Dívejte se v pátek v 17.50 na poslední díl Prostřeno! tohoto týdne!

Nápad přihlásit se do Prostřeno! se zrodil spíš z hecu, uvádí o své účasti v pořadu nejmladší soutěžící, sympatická vysokoškolačka Monika ze Stodůlek. Soupeři toho od ní v kuchyni zase tak moc nečekávají, překvapí je ve finále? Na přípitek se podává tequilla. A Vojta do toho šlápne rovnou a žádá výměnu údajně špinavé sklenice – samozřejmě přišel v bojovné náladě. Mexická kuchyně, kterou má Monika ráda, by mohla Vojtu potěšit.

Jenže prý i kdyby mu to chutnalo jako v jeho oblíbené mexické restauraci, tak Moniku stejně nepochválí. Hostitelka doufá, že její čokoládová a banánová domácí zmrzlina bude chutnější než u Anety. Nachos na předkrm jsou naporcované a dopečené z hotových tortill, měly by být křehčí než ty kupované, slibuje Monika. Dobrá polévka je z rajčat a fazolí, na hlavní chod je ostré hovězí s kukuřicí a bramborovými plackami, které si hosté mohou doladit ještě pomocí papričky podávané zvlášť.

Na Vojtu čeká chilli paprička útočná stejně jako on. Konečně se i jídla potí, jak si přál. Nebo nepřál? A protože Monika studuje chemicko-potravinářskou školu, vezme hosty ven, aby si zkusili jeden pokus. Její úkol týdne vypadá úhledně, není ale s lososem, nýbrž nasladko.

Zjemní dezert a ovocné sushi v kornoutku Vojtovo nepřátelství? Proč je právě na tuhle milou rusovlásku Vojtěch tak vysazený? Největší taktik ze všech si myslí, že je falešná. Monika to naštěstí nebere vážně, stejně jako Aneta, která je pro něho zase jednoduchá. Holky se tomu jen zasmějí…

Kdo se ale bude smát v Praze nakonec? A kdo si odnese prémii týdne – multifunkční robot? Dívejte se!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!