Sledujte problém mezi Růženou a Katkou z Prostřeno!

Prostřeno! - Mezi Růženou a Katkou to vře

Čtvrtek: Malíř a natěrač Honza (37) miluje grilování, maso a steaky. Budou se u něj cítit dámy příjemně? U Honzy možná ano, u stolu se ale začnou nenápadně rozhořívat problémy... Sledujte od 17.50 Prostřeno!

Sympaťák Honza si pro své čtvrteční vaření vybral babiččiny recepty. Nezapomněl ani na vegetariánku Růženu, které naplnil lilek sójovým masem, a tak se u plotny celkem zapotil. Naštěstí neví, že tyhle napodobeniny masa vegetariánka Růžena moc neuznává.

„Dodneška jsem nepochopil, jak někdo může být vegetarián, bez masa bych umřel,“ přiznává zapálený domácí kutil a oddaný otec rodiny. Jeho úkol týdne, chlebový pudink, je docela velká výzva. Fanda domácích pekáren upeče k předkrmu, který patří spíš do moderní gastronomie, domácí housky.

Cibulačka podle babiččina receptu kombinuje krémovou cibulačku s žampionovou polévkou. Jak tenhle netradiční rodinný recept uspěje? Na večer u Honzy se nejvíc těší Šárka, která doufá, že se u svého oblíbence konečně pořádně nají.

Jaké jídlo má vlastně ráda:

Salát s mozzarellou, grilovaným lososem a salsou vůbec nevypadá zle, alternativu dostane i Růžena. Kritikou se přesto nešetří, prostě tisíc lidí, tisíc chutí, platí i ve čtvrtek. A do toho Růženu rozčiluje, že Katka plýtvá masem. „Ty to radši vyhodíš, než si to necháš přihřát?“ doráží na nejmladší Katku, které se zdá její panenka málo propečená.

Panenky je pro každého dost, hodně je i drceného pepře, v němž je maso obalené. Vepřové má tudíž grády… Karaoke přes zábrany a fakt, že holky moc zpívat neumějí, nakonec pobaví. Honza zvládne i úkol týdne a moučník, a přestože je lehce nervózní, je asi nejlepším hostitelem týdne.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!