VIDEO: Slováka v Prostřeno! odhalili soutěžící až podle menu

Slovák Peter (41) je takový tichošlápek, ale zároveň i velký taktik. Připraví lehce slovenské menu. Bude u něj ostatním chutnat? Co budou nejvíce kritizovat? Podívejte se na bonusová videa už teď a v úterý od 17.50 na Primě na celou epizodu.

Peter původem ze Slovenska je tak trochu záhada, mluví česky, ale menu má ve slovenštině. Tedy spíš nemluví...

Naštěstí úterní zábavu táhnou Anna a Kristýna i druhý Petr, takže řeč nestojí. Na jídelníčku nejsou autentické slovenské pochoutky, což většinu hostů zklame. Jde spíš o rodinné recepty. Patří sem chuťově vyvážená sýrová roláda z eidamu s receptem na domácí pečivo od sestřenice – a předkrm hosty celkově nadchne.

I když vlastně ani nebudou vědět, co čekat:

Pečení vůbec je Peterovou silnou stránkou, protože jako úkol týdne vyfikne domácí tvarohové buchty, kam přidává zakysanou smetanu, proto jsou prý tak vláčné.

S kuřecí polévkou už to taková sláva není, podobná jako včera, jen není zadělávaná, ale jsou v ní též pro někoho problematické drůbky a kapustičky.

Koho polévka nepotěší?

Hlavní chod, to je takový oblíbený „nedělní oběd“, jednoduchý bramborový salát a řízky, předem naložené podle babiččina receptu. Ovšem o tak tradičním chodu má každý vlastní představy, nejvíce však chutná Anně… Ta sdělí, že sladké moc nemusí. Tedy vlastně vůbec ho nemá ráda. Uspokojí ji aspoň Peterův koláč „orgasmus“? A jak si ostatní poradí s dalšími moudry svérázné důchodkyně?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.