Seriály a filmy

6. září 2016 19:00

Soutěžící rapují v limuzíně a David dostane na zadek!

Servírka Tereza (21) se spolehne na klasiku. Po vývaru a gulášku s bramboráčky hosty proveze v limuzíně.

Veselá servírka Tereza se ráda směje, baví a je ráda mezi lidmi. A přes své mládí umí dobře vařit. Vaří partnerovi, vaří si i s kamarádkami, které ji do pořadu přihlásily. Tereza je přesto nervózní, ale své vaření dotáhne včetně úkolu týdne do konce. Její kuchařský talent se projeví při předkrmu – francouzských škvarečcích rillettes, který moc hezky a nápaditě naservíruje. Příjemně překvapí i její vývar s velkými játrovými knedlíčky – na polévku už se všichni těší, jen při hlavním chodu trochu zazmatkuje.

V polévce bude jeden velký knedlík

Poradí přítel na telefonu? Guláš je chutný, ale rajského protlaku mohlo být méně a majoránka se dává až nakonec. A potěší bramboráčky jako příloha. Pro Zuzanu je středeční večeře asi cholesterolová bomba, ale projednou udělá výjimku. Dezert je prý báječný, ten se hostitelce povedl asi nejlépe. Večírek v Terezině pestrém bytě na Černém Mostě bude též pestrý. Vyvrcholí veselou jízdou v limuzíně, což je pro většinu hostů úplně nový zážitek. Zlobák David se ale opět nebezpečně rozjíždí, až mu dámy dají na zadek. Také taktizuje, všechno je u Terky údajně bez chuti a dojídá tak napůl, většině je ale jasné, o co tady běží. O výhru… Naštěstí to tento týden nikdo moc neřeší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.