Soutěžící z Prostřeno! nemá ráda chuť masa. To je trochu zvláštní, ne?

Prostřeno - Bonus C1

Středeční hostitelka, vysokoškolačka Simona (22), si od začátku nesedne s Filipem. Ve středečním díle to od něj pořádně schytá. Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Simona se zdá ostatním trochu zvláštní, a přestože sebevědomá studentka dělá, co může, ve středu se budou podávat oplátky. Své hosty pozve do domku, který si s přítelem rekonstruují. Dvě věci jí v kuchyni zkomplikují vaření. Ta první nakonec na výsledku není znát, ale protože zvolí špatnou rysku na měrce a „utopí mlynáře“, kynuté těsto na bagety musí zadělat znovu. A potrápí ji želatina při výrobě panna cotty, která je také řídká a neztuhne tak, jak má. U předkrmu se všichni tváří, jako kdyby snad nikdy nepozřeli syrové plněné rajče. I čirý vývar s nudlemi a knedlíčky vypadá lákavě, ale ohlas není stoprocentní. Jak dopadne hlavní chod? Budou telecí bifteky! Po kvalitním steaku se v pořadu často volá a občas se nepovede, ale to dnes neplatí. Maso je výborné, pokud vám ovšem chutná. Lence „na mase totiž nechutná chuť masa“ a radši se povrtá v krajovém úkolu týdnu s pohankou. Vážně!

Podívejte se sami:

Jak se bude tvářit u prohlídky zámku? „Možná, že holky nejsou upřímné,“ napadne Filipa, „protože stranou mění názor o 180 stupňů.“ Simona si tím je po večeři jistá…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!