Seriály a filmy

19. října 2016 19:00

Starý mládenec Radek bude taktizovat! Zoufale potřebuje peníze!

Starý mládenec Radek (41) se přizná, že míní taktizovat, protože potřebuje peníze. Prý ho podvedla známá a zadlužil se.

Ženy se k invalidnímu důchodci Radkovi do Vsetína moc netěší, bojí se, co dostanou k jídlu a jak to u něj v bytě bude vypadat. Radek je podivín, který žije sám se svojí milovanou kočkou a stále řeší peníze. Jeho domácnost je sice poněkud přeplácaná, ale uklizená a plná moderních spotřebičů. Soupeřkám vrtá hlavou, kde na to všechno hostitel bere, když je údajně bez peněz.

Radek upekl bábovku tvrdou jak beton!

Co ženy dostanou od taktika Radoslava k večeři? Bude to lehké zeleninové menu, skoro vegetariánské, což po všem tom masu dámám ani moc nevadí. Dostanou plněná rajčata, přeslazenou kyselici se smetanou, smažený květák s jemnou bramborovou kaší, kde je fůra másla a smetany. Soupeřky si během večeře z Radka utahují a snaží se ho zpovídat, jak to má se ženami a proč je stále sám. Co je ale opravdu dostane, je Radkův rádoby efektní způsob servírování a piškotová bábovka, která je tak tuhá, že se nedá skoro jíst. Radovan ale také umí překvapit. Pozve dámy na zámek, což by do něj neřekly. Většina vyjde až na věž, jenže Radek má hrůzu z výšek, tak se na ochoz bojí. Irena a Lucie ho donutí, aby tuto svoji fobii aspoň částečně překonal a podíval se na své město z ptačí perspektivy.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.