Studená polévka?! Tak tohle ve valentýnském Prostřeno! neprojde

Anna (29) a Ladislav (26) jsou spolu nejkratší dobu ze všech, a tak i nejčerstvěji zamilovaní. Zadaří se jim vaření, nebo se projeví, že nejsou tak sehraní jako dvojice, které jsou spolu déle? A jak se budou ostatní tvářit na netradiční polévku? Dívejte se v úterý v 18 hodin na Primě na Prostřeno!

I druhý večer se odehraje na území Prahy, tentokrát v Holešovicích, kde bude hostit dvojice zamilovaných, kteří jsou spolu zatím krátce. A tak to bude samá pusinka a polibek.

Anna působí velmi tiše, i komentáře po celý týden bude za jejich pár vyslovovat především Ladislav, který je bezmezně do Aničky zamilován. Takže to bude i on, kdo připraví pro svou drahou polovičku úkol týdne – nejoblíbenější jídlo svého protějšku.

A tak zatímco v pondělí připravovala Petra lívanečky Michalovi, v úterý udělá Láďa míchaná vajíčka a každému naservíruje malou porci ve tvaru srdíčka. Míchaná vajíčka proto, že Anička miluje snídani do postele a k ní jí Ladislav vaří právě míchaná vajíčka.

Předkrm bude talíř domácího uzeného a klobásek, polévka bohužel příliš nikoho nenadchne, protože to bude studená rajčatová polévka, ale ocení, že mohli ochutnat něco nového.

Příprava polévky je trochu netradiční:

Ostatní ze studené polévky byli mírně zaskočeni:

Steaky bude mít několik hostů hodně nepropečených, Anička malinko zklame. Ovšem velkým zážitkem večer bude tanec twerk, něco uvidíte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.