Tak to je nářez, hostitelka z Prostřeno! nemluví se svými hosty!

Prostřeno! - Místo Johany mluví tablet

Není to ovšem, tak že by snad Johana (20) chtěla být ke svým hostům nezdvořilá. Jenom ji tak trochu opustil hlas... Dívejte se od 17.50 hodin na Primě na Prostřeno!

Studentka Johana se snaží a přes svoji hlasovou indispozici dělá, co hostům na očích vidí. „Musím říct, že jsem byla mile překvapená, že jsem dostala bezlepkovej chleba a nemusela jsem naoko chroupat něco z pšenice, co mi fakt nedělá dobře,“ těší Maju, která s Gabrielou také ocení, že ji hostitelka nenutí do alkoholu a rovnou jí na přípitek přinese vodu.

Po dvou retro vařeních se podává modernější a odlehčenější kuchyně. Na úvod je trio pomazánek, které „byly výborný, dobře ochucený“, a k nim je i dobrý chléb, přestože není domácí. Alena je okouzlená zahradou rodinného domu, kde se i prostírá. Času k prohlídce je dost a dost, protože se čeká na hlavní chod.

Na prostředek týdne ale vládne velmi přátelská atmosféra. Hustý a téměř ke krájení je zatím jen brokolicový krém, v němž stojí lžíce. Krutonky se ani nestačí rozmočit, pro Pavla je polévka ještě ke všemu přesolená a překořeněná. Přesto chválí, ale nejí…

Podívejte se, jakou netradiční zábavu si Johana připravila:

Osloví ho aspoň hlavní chod? Nebude v kuřecí směsi až moc kukuřice? Johaně kolabují hlasivky, spíš skřehotá než mluví, a tak vymyslela, jak hovořit, aniž by se trápila. Vrátí se jí hlas? Nebo je to už součást zábavy? A čím dnes pobaví Pavel? Do sbírky přidá další variantu výslovnosti dezertu cheesecake, který se mimochodem dost povedl…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!