Takové obžerství v Prostřeno! snad nebylo. Ale když budou ty Vánoce...

Sváteční atmosféra vládne v Prostřeno! A jelikož ke svátkům patří spousty dobrot, ani show nemůže být výjimkou. Čtvrteční hostitelka Martina proto připravila až gastronomické orgie. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno! a už teď se mrkněte na bonusy.

Menu Martiny (38) možná není ani tak složité jako spíš obsáhlé a hosté budou mít obavy z přejedení. Nicméně Martina je naprosto jasně zkušená kuchařka a hostitelka, která přesně ví, jak správně pohostit! Začne jednohubkami z listového těsta a bude je mít opravdu krásně nazdobené.

Místo polévky bude druhý předkrm, tentokrát teplý, a to gnocchi! Velkou radost bude mít Ladislav, který prý polévkový vůbec není, a tak mu polévka opravdu chybět nebude. Každé jídlo bude mít Martina krásně naservírované a bude chutnat, ovšem nejvíce podle reakcí u stolu vánoční kometa – dezert, pro který Martina připravila domácí zmrzlinu! Jak lze toto vše vůbec stihnout? Dívejte se a uvidíte!

Jak ostatní hodnotili Martinino jídlo?

Podívejte se také, jak Martina připravovala nádivku a hlavní chod:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.