Tenhle showman z Prostřeno! sice neumí vařit, ale zaručeně pobaví

Prostřeno! - D2

Karel (38) je bavič týdne, na jeho bizarním večírku o jídlo ani tak nejde. Pobaví zaručeně každého. Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

I když si Pavlína myslí, že se Karel přišel do Prostřeno! hlavně najíst, není to pravda. Nezaměstnaný otec dvou dětí by také rád vyhrál, peníze by se mu hodily. Karel ale opravdu moc rád jí, bude umět i vařit?

V kuchyni je zahlcen manželčinými taháky, vyzná se v nich vůbec? Měl by, potřebuje je: „Všechno, co budu vařit, dělám úplně poprvé,“ přiznává otevřeně svůj risk.

Karel nedá bez taháku ani ránu:

Bude to zisk? Karel se v kuchyni cítí jako doma, normálně však vaří hlavně těstoviny. Po ucházejícím předkrmu s masovými kuličkami a kulajdě se rozjíždí „máslová párty“. Všechno je na másle, i když suché vepřové pečeni by to mohlo pomoci. Mohlo, kdyby ovšem Kája nepokazil koncovku.

Jeho „vepřové kotlety ve smetanové omáčce“ jsou exemplární ukázkou toho, jak se omáčka dělat nemá. Zvláštní tvarohový dezert je stále teplý. Celý večírek je zábavná a dosti zmatená jízda, Karel si plete i narozeniny dětí a vůbec…

Ale sranda musí být:

Experimenty pokračují i při zábavě, což je jakási improvizovaná „flaška“, ale o největší zábavu se postará sám Karel, který by si mohl otevřít kulinářskou žertovnou show, a jeho předčítání receptů. A hostitel se smyslem pro humor se též počítá…

Všem se u něj líbilo:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!