Seriály a filmy

19. dubna 2016 08:00

Martina Čerňanská

Totální zhroucení hostitelky! Vzdá to a odejde?

Petra nevaří špatně, ale tečou jí nervy, nezvládne předkrm a moučník, dokonce chce večeři předčasně opustit! Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Průběh Petřiny večeře by se dal ve zkratce shrnout takto: úvod a závěr katastrofa, stať v pořádku. Petra je trochu nervák a moc se jí nedaří. Dokonce bude chtít večírek předčasně ukončit. Ale nepředbíhejme... Paštika, což je předkrm, by se dala srkat brčkem, nebylo dost času, aby ztuhla, nebo ji kuchařka prostě umíchala moc řídkou? Tekutá hmota v miskách vzbudí rozpaky, je to premiéra, Petra asi měla více trénovat. Kuchařka má hosty ve svém malém ústeckém bytě hned za zády, to jí také nepřidá. Při servírování dobré, ale nedosolené hovězí polévky zapomene na lžíce, takže následují další omluvy, i když to se dá rychle napravit. V přestávce mezi jídly se dozvíme, kdo už v životě ochutnal psa.

Přejde někoho chuť k jídlu? U stolu při tvořivé zábavě se budou řešit i partnerské vztahy a jak moc důležitý je vzhled. Hlavnímu a vydatnému chodu – konfitu z kachny s červeným zelím a bramborovým knedlíkem – není co vytknout, přesto má hostitelka chuť se na „všechno vykašlat a odejít“. Proč? Z linky se zřítí použité nádobí a Petra se cítí ponížená před lidmi, kteří to spatří v televizi a kterým chtěla dokázat opak. „Uvidí to i lidé, kteří si o mně budou myslet, že jsem naprosto neschopná… A momentálně se mi nepovedla ani čokoládová poleva, takže já prostě s dnešním večerem končím!“ má chuť hodit ručník do ringu. Jak tohle dopadne? Dočkají se soupeři ještě perníku a losového tataráku? Nebo odejdou bez moučníku? Proč se labilní hostitelka více stará o to, co o ní řekne okolí, než aby se soustředila na vlastní výkon? To jí podráží nohy…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.