Úterní hostitelka v Prostřeno! umí být pěkně zlá

Prostřeno! Simone je zlá

Mladá maminka Simone (20) se opije u vaření, chce taktizovat a je upřímná, až to bolí. Uvidíme, jak na to budou reagovat ostatní. Sledujte Prostřeno! v 17.50 na Primě.

„Chtěla bych být slavná aspoň na chviličku,“ říká o motivu své účasti v pořadu nejmladší účastníce Simone. Lenka je zvědavá, jak to u zajímavě potetované maminky, která „není moc systematický člověk“, doma vypadá.

Dočká se svépomocí rozestavěného dvojdomku, což je velké sousto. Simone se na radu své tchyně u vaření povzbuzuje alkoholem, prý to má už v genech. „Už naše prababičky dost chlastaly,“ říká Simone, která miluje hip-hop a možná je ještě trochu v pubertě. Směje se sama sobě.

„Já budu fakt slavná: Ta, co se přihlásila do Prostřena a ještě se tam ožrala.“ Panáky jí spíš podrazí nohy. Těsto na cibulový koláč musí dělat nadvakrát, také jí ujede ruka s kořením. Sázkou do loterie je tiramisu, které bude řidší, než velí předpis. Ale hostitelka si poradí – dezert bude servírovat hromadně v míse. Okecá to?

Krajová specialita rober se už v pořadu objevila, soupeřky ale netuší, co dostanou na hlavní chod. A možná to neví ani hostitelka. Pomůže jí SOS přivolaná tchyně? V zeleninové brokolicové polévce plave vlas… Přes všechny ty kiksy chce Simone hrát a vyhrát! Vyjde jí taktika? Budou mít soupeřky ohledy a brát ji jako „milou a hodnou dvacetiletou holku“?

Jak se k pomoci postaví tchyně?

Naložená krkovička dámám nakonec chutná, i když kuchařka na závitky rezignovala a brambory jsou nedovařené. Na paškál přijdou spíš ostatní hráčky. Je Lenka nadřazená, jak si myslí Zuzana? Improvizovaná zábava holky vrátí do školních let a místy to u stolu vypadá tak, že konopné semínko z lepivých pusinek – úkolu týdne - účinkuje…

Proč Simone nezvládla dezert?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!