Seriály a filmy

26. července 2016 19:00

Už jste někdy malovali poslepu? Komu to půjde nejlíp?

REPRÍZA Nezadaná Nikola (22) by se už prý mohla klidně vdávat, jak umí dobře vařit.Mladá designérka Nikola má sice na začátku svého vaření pár problémů, ale výsledek jejího snažení nakonec příjemně překvapí i ji samotnou.

V závěru svého večírku by si snad přidělila až deset bodů! Je to o to příjemnější, že se chvílemi trochu hroutila a pak si myslela, že se snad opije a večeři ani včas nestihne. Nakonec ale trochu uřícená hostitelka ještě vystřihne senzační úkol týdne podle receptu své ruské maminky.

Šikovná Nikola se ale hlavně pustí do české klasiky a začne hezky naservírovanou paštikou s mandlemi na portském víně s tymiánem a rozpečenou bagetkou. Následuje třetí a asi nejlepší vývar týdne, zlatým hřebem večeře je svíčková pečeně s karlovarským knedlíkem. Nikola na hostech nešetří, půjde skutečně o pravou hovězí svíčkovou. A málem to nedopadne dobře, protože houstičku, kterou si Nikola sušila v troubě na knedlík, omylem téměř spálila. Přesto si s hlavním chodem poradí tak bravurně, že hosté mají skoro boule za ušima a rádi by si ještě přidali, jenže knedlík už došel. Prázdné talíře mladou hostitelku samozřejmě těší, i když piškotová roláda s mascarpone a jahodami už takový potlesk nesklidí. Hosty pobaví kreslení poslepu, řeč i víno proudí, zábava u stolu bude zase pěkně rozjetá. A nejvíc je slyšet Katku, nebo ji někdo překřičí? Martin to nebude, ten se prý skoro nedostane ke slovu…

Nikola použila strašně moc sádla!

Podívejte, co vařil Martin.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.