Seriály a filmy

4. srpna 2016 19:00

V pátek hostitel naservíruje na stůl spálené krutony! Proč je nevyhodil?

REPRÍZA Benjamínek Lukáš (17) miluje vaření, hlavolamy a na přípitek nabídne dětský sekt. Uchvátí ostatní svým kuchařským uměním, nebo nakonec zvítězí někdo úplně jiný? Sledujte závěrečný díl Prostřeno! tohoto týdne v pátek v 17.50 na Primě!

Dějištěm posledního večírku je velký dům s opečovávanou zahradou v Třebíči, kde žije středoškolák Lukáš s rodiči. Jeho rodina patří mezi mormony, jejichž víra jim zakazuje alkohol, ale třeba i kávu. Lukáš vzhledem k věku stejně nemůže pít, ovšem ve finále budou abstinovat Standa i ostatní, na přípitek budou zase jen „rychlé špunty“! Lukáš má rád italskou kuchyni a soupeři se shodnou, že kdyby hostitel udržel laťku předkrmu (bruschetta) během celé večeře, byl by jasný vítěz.

Proč se kdo přihlášil do Prostřeno!? Nejvíc překvapí Petr!

"Vynikající předkrm,“ shodnou se. Polévka je krémová, tentokrát pórková, a u té kuchař už polevil. Bohužel je opět vlažná a chuťově nevýrazná, krutony připálené, pro Lucii „až hnusná“. Hlavní chod s lehce vysušenou panenkou je podobný jako včera, ale místo ratatouille je přílohou špenát, brambory a sýrová omáčka, která je z celého jídla překvapivě nejchutnější.

Zuzana si stěžuje úplně na vše!

A nedopečená brambora je další nepovedený úkol týdne… Všeobecně se dá konstatovat: málo soli a pepře. Pro pobavení hostů je tu zajímavá, v Česku dost neznámá karetní hra „lžíce“. Lukáš si vyhrál s dezertem „jablečné růže“, kde by měli hosté objevit javorový sirup. Sice vypadají krásně, ale sirup nenašli a moučník chutná jako štrúdl.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.