V Prostřeno! máme další nedopečené maso. A dámy ho zase nebudou jíst

Oplatí realitní makléřka Lucie středeční hostitelce, realitní makléřce Janě včerejší kritiku? A vzpomene si Jana na to, že od Lucie dostala naservírovanou jen suchou bramborovou kaši? Ve středečním dílu Prostřeno! bude atmosféra napjatá. Dívejte se od 17.50 na Primě!

Samoživitelka Jana (35) z Příbrami prý počítá úplně se vším a kluci své hezké okaté mamince určitě drží palce, bude to ale stačit? Lucie se zatím těší na recept, který nezná, na mrkvovou polévku s medem a chilli. Polévka je i pro ostatní velkým otazníkem. Krém ale není oranžový, spíš khaki po zelené části pórku, a připomíná kaši.

Jak se budou hosté na zelenou polévku tvářit?

Zvláštností je i salát podávaný v jedné míse, „speciál“ prý proto, „jak dobře chutná“. „Vůbec mi to nepřišlo jako bomba,“ oponuje Jiřina „První pohled do talíře – jako když už to někdo jedl.“ A co krůtí maso s omáčkou ze čtyř druhů sýrů? Drůbež soupeřky od Jany čekaly, co ale nečekaly, že plátky krůtího zůstanou uprostřed nedopečené. Prostě zbrklá hostitelka nejen rychle mluví, ale uspěchá i hlavní chod. Ale hostitelka umí být i sebekritická: „Takhle špatně jako včera jsem snad nikdy neuvařila!“

Spočítají Janě ostatní soutěžící chybu v podobě syrového masa?

Konec sladký, všechno sladké? Spraví to domácí vafle se šlehačkou a ovocem? A proč se mají jít holky upravit do koupelny, aby byly krásné? Protože je čeká fotograf!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.