V Prostřeno! se dnes bude servírovat suchá kaše. Co je to za móresy?

Prostřeno - Jana nejí červené maso

Úterní hostitelce Lucii (30) trošku povolí nervy. Sama je přesvědčená, že její menu je dokonalé, a běda, když s ní někdo nesouhlasí nebo požádá o to, aby mu porci naservírovala trochu jinak. To se pak dotyčná bude muset spokojit se suchou bramborovou kaší. Sledujte na Primě od 17.50 Prostřeno!

V Milovicích, kde výhled z okna jinak příjemného bytu připomene modení dějiny, se u dvojnásobné mladé maminky Lucie začne salátem s masem – tentokrát s panenkou. A růžolící tak, že to některé soupeřky „nedají“.

Hostitelka si myslí, že by její menu mohlo vyhrát, protože je nové a chuťově vyvážené. Ale chválit se jenom nebude. Jak Lucie snese kritiku? Zatím drží „poker face“.

Sama je přesvědčená, že panenka je maso a ne dekorace:

Kdo nakonec růžovou panenku nepozře?

Všechny zarazí „soba nudle“; ty ale nejsou ze soba, nýbrž z pohanky a jsou chutné. Večeře je určitě lehčí než ta včerejší, zajímavě zní polévka z perličky, polodivokého a zdravého masa, které se pomalu vrací na náš stůl. Zatím to vypadá na pohodičku, bude to v úterý pokračovat? Co ještě uvaří Lucie ve své nové krásné kuchyni? Zlatým hřebem by mělo být hovězí na víně s kaší, ale Jana nejí červené maso. Proto dostane jenom kaši bez omáčky? A ještě ke všemu s hrudkami! Je to okamžik zlomu? Co si myslí Lucie a Jiřina o abstinentce Janě? „Je vlastně trapná, že je ve hře o vaření a nepije alkohol, ani si s námi nepřipije, že si nedá vepřový, nedá si hovězí…“ Lyžování na lyžařském trenažéru je docela originální zábava uprostřed léta, atmosféru celého večírku ale ohodnotí ostatní jako napjatou, Lucie by si přesto „dala klidně osm bodů“.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!