V Prostřeno! se dozvíte, co nejvíc vzrušuje ženy na ženatých mužích

Ve středu se u Hanky rozproudí zajímavá debata. Jak by také ne – aby se mohla vdát, potřebuje Hanka v Prostřeno! vyhrát. Dívejte se od 18 hodin na Primě, jak se jí to povede.

Třetí večeři v pořadí připravuje pracující studentka Hanka. Hanka vsadila na moderní menu, ve kterém nechyběly ani plody moře. Později se ukázalo, že to nebyla dobrá volba. Hostům ale nechutnala ani polévka a strhla se diskuze o rozdílech mezi rajskou a tomatovou polévkou. Nekonečné kritizování zvedlo ze židle Pavla, kterému zkouška jeho psychiky tak trochu přerůstá přes hlavu. Pavel se musel uklidnit na balkoně a napětí mezí ním a Žanetou stoupá.

U stolu byl hodně slyšet i Makedonec Jovica, který nemohl Hance odpustit, že připravuje italskou kuchyni, aniž by k tomu, podle něj, měla odpovídající znalosti a předpoklady.

Večeř zpestřila i debata o tom, proč ženatí muži tolik přitahují ženy:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.