Seriály a filmy

25. července 2016 19:00

V úterý se bude tančit!! Přijde i Michael Jackson!

REPRÍZA Středoškolák Martin (19) je slušňák, který umí vařit a především prostírat.Druhou soutěžní večeři připraví v maminčině kuchyni student gymnázia Martin. Nejmladší účastník se vůbec nemusí stydět, je vidět, že vaří rád a žádné školácké chyby nedělá.

Vaří, peče, smaží a profesionálně prostírá, protože při škole brigádničí jako číšník, a tak ví, co a jak. Čtyřchodové menu mu ale přece jen dá zabrat a u plotny se zapotí. Přesto s přehledem upeče domácí bulky, na což má docela vtipnou vychytávku, a k tomu udělá oblíbenou rodinnou vaječnou pomazánku, kam přidá dost česneku. Následuje další vývar s nudlemi a tentokrát i s játrovými knedlíčky, následuje plněná kuřecí kapsa špenátem a opečenými bramborami. Maso z prsou zůstane překvapivě šťavnaté a poslední tvarohový dort je podle maminčina receptu. O zábavu se aktivně postará Martinova sestřenice, která naučí hosty kroky salsy, a temperamentní Ital Giorgio tanec určitě nefláká…

Podívejte, co uvařil Giorgio:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.