Seriály a filmy

28. června 2016 19:00

Yveta naservíruje zkyslou polévku! A dojde na první velké konflikty!

REPRÍZA Yveta (53) je také zkušená kuchařka. Opravdu dala do své polévky limetky, nebo vývar stačil zkysnout? Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Paní Yveta z Michle ve středu též vsadí na českou kuchyni a předkrm podle Zdeňka Pohlreicha. Možná si ale měla recept na salát lépe přečíst, protože zálivky bylo prostě moc, takže se v ní ztratilo i ztracené vejce. K salátu byly bramborové dukátky z opečených škubánků, to už je Yvetin nápad. Předkrm nebyl přijat úplně nadšeně, hlavní problém ale nastal s polévkou. Proč je slibně vyhlížející silný vývar s restovanou zeleninou a domácími nudlemi tak kyselý? Je to tím, že Yveta přidala do polévky limetkovou šťávu podle tetiččina tajného receptu? Nebo proto, že polévka stačila zkysnout? Jak to je? Opravdu předložila Yveta návštěvě zkyslý vývar? Bude se hostitelka stydět, jak se domnívá Jiřina? A co bude jíst Dania, když kachnu nepozře? To je hlavní chod, ostatní si konfitovaná kachní stehýnka rádi dají.

Yveta se ji snaží přemluvit a trošku hlavní chod upravit, s tím ale nesouhlasí Jiřina, která vaří zítra a rozhodně žádné extrabuřty neplánuje. A proč se u stolu všichni tak smějí? Mnohem víc než při Yvetině zábavě?! Nakonec je bude bolet břicho doopravdy, ale od smíchu. Bouři smíchu vyvolá i Daniina otázka: „Z čeho se dělá aspik?“ Na to jí odpoví hostitelka prý až potom, co dojí dezert, dobrý čokoládový krém s malinami.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.