Seriály a filmy

29. září 2016 19:00

Žaneta dá Čendovi 10 bodů, když ji nechá zatancovat na stole!

Dovolí Čeněk (38), aby u něj Žaneta za deset bodů tancovala na stole? Jak dopadne tenhle výměnný obchod?

Poslední hostitel překvapí komfortním prostředím domu svých rodičů, kde žije a kde bude vařit, protože často narážel na svoji komplikovanou minulost, ale toto je luxus. Čeněk má reálnou šanci na výhru, jeho menu není špatné a navíc se dohodl se Žanetou. Tato taktika se ale vůbec nelíbí Daně, která podobné návrhy sama odmítla už včera a připadá jí to nefér. Proto se do Žanety při večeři pustí, ale nejen do ní, pěkně od plic i ostatním vytmaví, co si o nich myslí.

Hádka mezi Danou a Žanetou

Jak se může do Prostřeno hlásit někdo, kdo ani neví, co je cuketa nebo řapíkatý celer? Čeňkovy chody ale mají také vady na kráse: kuřecí koktejl je až moc jemný a spíš připomíná pastu nebo pomazánku. Jarní polévka z čerstvých rajčat s kapáním není špatná, ale je to spíš vývar než rajská polévka, diví se Dana. Možná ji štve i to, že poslední hlavní chod je zčásti podobný jejím líčkům – hovězí roštěnky jsou s kaší, ale maso se nerozpadá jako včera u ní. Míša samozřejmě hovězí opět nejí… A „královské palačinky“ jsou studené a poněkud tuhé, i když náplň je chutná. Na zábavu se fárá dolů do dolu, což je pro někoho objevné a vzrušující, ale pro toho, kdo jen s vypětím sil přetrpěl školní exkurze, pěkně nudné.

Tomáš to už nevydržel a odešel od stolu!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno! dohoda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.