Viktoriia si přišla do Prostřeno! najít partnera

Ruská studentka Viktoriia (24) nepřišla do Prostřeno! ani tak soutěžit ve vaření, jako si najít partnera. Prostě taková televizní seznamka…

REPRÍZA Druhou večeři ve svém malém bytě připraví vysokoškolská studentka a aranžérka květin Viktoriia. Jednou by chtěla mít vlastní květinářství. Dlouhovlasá blondýnka pochází z Ruska a u nás žije šest let. Možná, že někoho svůdným plným dekoltem zaujme, v kuchyni to ale bude slabší. Její menu je takovým prapodivným mixem rádoby ruské, česko-italské, ale prý i francouzské kuchyně; spíš to jsou taková domácká jídla, jaká se vaří všude na světě a nedají moc práce. Viki je veselá kopa a u vaření se víc směje, než vaří. A toaleta jí zabere tolik času, že nemá čas hosty ani pořádně přivítat. Soupeři jsou v šoku a pak z ní mají trochu legraci. Hostitelka usoudí, že ji snad ani nemají rádi.

Podívejte se, jak Viktoriia připravuje ruský salát:

Přípitek (vodu!) dostanou až k předkrmu, ruský salát se v hostitelčině vlasti podává na typické bohaté ruské tabuli jako sváteční jídlo, našinci ale vnímají „vlašák“ poněkud jinak, proto u stolu nepanuje žádné nadšení. Majonézový bramborový salát obsahuje čerstvou okurku. Viki brambory prostě miluje a považuje je za základ stravy. Údajně francouzská polévka podle internetu je docela zvláštní – kombinace mrkve, taveného sýra, vývaru a brambor připadá Katce jako přeplácané dětské jídlo, navíc bez chuti, Veronice zase chutná jako kuře na paprice, a na krutony kuchařka zapomene. Viktoriia má jídelníček zúžený tím, že jí pouze kuřecí maso, to má ale hodně ráda a v hojné míře ho nabídne i kolegům.

Podívejte se, co Viktoriia přinese jako hlavní chod:

Nedochucený je i hlavní chod – pasta s kuřecím masem na smetaně s rajčaty. Zato se hostitelce docela vtipně povede úkol týdne, vyjde i dezert – ovoce v čokoládě – i její zábava s aranžováním květin.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.