Vybíravá Zdenička začíná lézt na nervy soutěžícím v Prostřeno!

Zdenička z Prostřeno! si stále vymýšlí co jí, a co ne. Ostatní soutěžící už to štve, a tak řeší, proč se přihlásila do kuchařské soutěže, když toho tolik nejí.

Hostitel čtvrteční, David, nedbá na detaily, takže dortík bude trochu sladší. Ale všichni se těší. Zdenička zase tvrdí, že si dezert nedá, jen ochutná, protože když hubne, dezerty nejí. David se přizná, že chtěl původně sestavit španělské menu. Což se mu nepodařilo a vsadil na českou klasiku.

David zákusek připravuje ledabyle. Podívejte se:

Nad zábavou se do Zdeničky pustí Jiří, kterému vadí, že Zdenička nic nejí. Ani Lucie dost dobře nechápe, proč se hlásila do soutěže o vaření, když odmítá vše, co jí na talíř přijde….

Jiří to nevydrží a pustí se do Zdeničky. Podívejte se:

Učitel David se věnuje své profesi a sportu. Své hosty během šmejdění ohromí množstvím medailí. Povídat si u stolu budou tedy nejen o vaření, ale také o sportu. Do debaty se zapojí i Zdeňka, která bude chtít vyzvědět, jak hubnout rychle a efektivně. Co se dozví? No nic moc zdravého to nebude… David dogmaticky nelpí na pravidlech, život si užívá. Bere vše s radostí a nyní se sžívá se svou přítelkyní ve společné domácnosti. Davidova zábava bude kreativní, jak se od pana učitele dá čekat, menu zajímavé a nálada u stolu až na výjimky ucházející. Jen jeden sabotér se najde. Kdo to bude? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.