Žlučníkářka v Prostřeno! naservíruje smažené tučné menu

Prostřeno!: Zdravotní sestřička Pavlína (30) se věnuje důležitému oboru, přesto si najde čas na to, aby experimentovala v kuchyni.

V úterý bude vařit zdravotní sestřička Pavlína. Ta vž v pondělí varovala, že je žlučníkářka a že tedy nesní jen tak něco. Její menu je ale hutné, tučné, smažené. A ostatní začínají větřit zradu. Opravdu může tak, jak jim servíruje, jíst jídla nemocný člověk, nebo je to taktika?

Hosté přestávají Pavlíně věřit, podívejte se na videu:

A co teprve chleboráčky. Tedy smažené chlebové placky.. Opravdu by si je dietář dal? Ve středu vaří maminka na mateřské dovolené Diana. A kromě jiného si pro své hosty jako zábavu připraví operu zpívanou na balkoně. Uspěje s tímto nápadem?

Podívejte se na videu, co jsou to chleboráčky:

Pavlína si trénuje nová jídla a věnuje se synovi i pejskovi. Do soutěže ji přihlásila kamarádka, tak bude zajímavé zjistit, jestli přátelství takovou zkoušku ustojí. Pokud Pavlína vyhraje, peníze použije na dokončení rekonstrukce bytu a dovolenou s rodinou. Jako zábavu si pro své hosty připraví test první pomoci – což se v dnešních dnech rozhodně může hodit.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.