Seriály a filmy

17. prosince 2014 08:00

Martina Čerňanská

Prostřeno! Známe vítěze soutěže o kuchařku!

V prosinci jsme vyhlásili soutěž o kuchařku: Karolína, domácí Kuchařka. Posílali jste nám své recepty na cukroví a my tři z vás vylosovali. A kdo se může na knihu plnou skvělých receptů již nyní těšit?

Výherci:

EMA CALDOVÁ a její recept na perníčky:

MICHAELA PAVLAČKOVÁ a recept na Veselé sirky:

DENIAS ŠEBKOVÁ s receptem na kokosové dortíčky:

Všem výhercům gratulujeme!

Karolína, domácí kuchařka

Karolína Kamberská

Kniha je oslavou domácího vaření. Gastronomická novinářka, písničkářka a matka tří dětí Karolína Kamberská ve svých receptech vychází z tradic našich babiček, ale přetváří je pro 21. století. Recepty předávané z generace na generaci, kuchařská invence i inspirace z cest tvoří praktickou výbavu pro všechny, kterým záleží na tom, aby chvíle u společného stolu byly malou každodenní radostí.

Podstatným rozšířením nabídky jídel z televizního pořadu "Karolína, domácí kuchařka" vznikla pestrá kolekce receptů, které vám pomohou vařit nápaditě, z dostupných surovin a v krátkém čase. Karolína dobře zná z vlastní zkušenosti všechny zapeklité situace, které moderní hospodyně doma čekají. A její kuchařka je řeší s bravurou, vtipem a pochopením.

Herní řád zde.

Inspirovat se můžete také v našem SPECIÁLU cukroví:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.