Seriály a filmy

31. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Zuzana v Prostřeno! předvede, že květáku není nikdy dost! Menu, které z něj připraví, má šmrnc

Zuzana z Prostřeno! je milovnicí květáku. Připraví si menu, které se bez něj neobejde ani v jednom chodu.

Ve čtvrtek vaří Zuzana. Výhradně z květáku. Ten bude nakonec i v dezertu. Komu to bude vadit? A kdo si pochutná. Simona vůbec nechápe, že je něco takového možné.

Zuzana přiznává, že je celé menu z květáku. Podívejte se:

Ovšem Zuzana hosty potěší. Šlehačka k dezertu květák neobsahuje! Zuzana květák miluje, takže vaří z něj a na všechny možné způsoby. Jak se bude monotematické menu hostům líbit a kdo se bude takového jídla bát?

Podívejte se, jak hostům chutná květák na všechny způsoby:

Personalistka Zuzana je původem ze Slovenska, ale její jídlo rozhodně tradiční nebude. Miluje totiž květák a rozhodla se z něj sestavit celé menu. To ovšem může být poněkud problematické, protože u stolu s ní bude sedět host, který květák rád nemá. Půjdou za to body dolů, nebo bude tento lapsus velkoryse odmávnut? A co bude Simona na návštěvě u Zuzany jíst?

Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Bude to i o tom, že menu složené z jedné základní potraviny rozhodně nemusí být nudné.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.