Seriály a filmy

31. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Zuzana v Prostřeno! překvapí svou láskou ke květáku

V Prostřeno! už bylo ledasco, ale že by někdo tolik miloval zrovna květák?

Zuzana se ze slovenského Ružomberoku přestěhovala do Prahy teprve před dvěma měsíci. Ani tak krátký čas na aklimatizaci ji nezastavil před tím, aby se rovnou vrhla do natáčení Prostřeno! Nad jedním z osobních cílů, proč se do pořadu přihlásila, ale zůstává rozum stát.

Mezi Zuzaniny životní lásky patří kromě jejího partnera také řada dalších věcí. Z dekorace jejího bytu je na první pohled znát, že má opravdu hodně ráda červenou barvu a také kočky, které má doma hned dvě. Svou další vášeň však Zuzana hostům zprvu tají – má pro to také dobrý důvod.

Slovo „květák“ v menu vynechala schválně

Zuzanino menu je od počátku tajemné. Názvy jako slaný koláč, princovia nebo sladký dezert jsou už na první pohled podezřele vágní. Až při několikátém chodu hostům začne docházet, že v každém pokrmu se objevuje jedna a ta samá ingredience. Hlavní roli tento večer totiž hraje květák, slovensky karfiol. „Naschvál som nenapísala, že celé menu bude pozostávať z karfiolu. Karfiol mám rada a chcem ukázať, že štyri chody sa dajú zrobiť z karfiolu.“

Podívejte se, jak Zuzana připravuje květákový dezert:

Kdo z hostů bude nad květákovým menu ohrnovat nos a kdo se nechá rád překvapit? Uvidíte ve čtvrtečním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.