Otestujte se: Vybrané oko odhalí vaši skrytou osobnost

Vyzkoušejte si jednoduchý test a odhalte vaše silné nebo slabé stránky, o kterých možná ještě nevíte.

Myslíte si, že se dokonale znáte? Že víte, jak budete reagovat v určité situaci? Možná ne tak úplně. Zkuste si jednoduchý test a možná se o sobě dozvíte něco nového a zjistíte, jaké jsou vaše silné i slabé stránky.

Je to velmi jednoduché. Podívejte se na obrázek, kde je nakresleno devět očí. Vyberte si jedno oko, které se vám nejvíc líbí.

Foto: boldsky.com

Když budete mít své oko vybrané, přečtěte si jeho skrytý význam:

Vybrali jste si oko s červeným srdíčkem? Pak jste nejspíš extrovert, který má rád lidi kolem sebe. K názorům ostatních se chováte velmi ohleduplně a jste přesvědčeni, že všichni kolem vás jsou ve své podstatě dobří a zaslouží si vaši lásku a náklonnost.

Vybrali jste si modrozelené oko? Nejspíš jste ohleduplný a starostlivý člověk. Jen dejte pozor, abyste na svá ramena nepřenášeli všechny problémy světa. Každý by měl být vděčný za to, že může být vaším přítelem, protože ve vás najde oddanou a věrnou lidskou duši. Svět by potřeboval víc takových, jako jste vy.

Vy jste rozený pesimista. Neustále nad něčím vzdycháte a máte pocit, že je toho všeho na vás nějak moc. Ani ty nejlepší věci v životě nejsou pro vás dost dobré. I proto vás stále znepokojují myšlenky na to, co přinese budoucnost.

Vybrali jste si oko s hodinami? Pak nejspíš dokážete dobře řešit problémy. Žádná potíž pro vás není dost velká, abyste ji nedokázali vyřešit. A nemáte strach ani z nových věcí, které život přináší.

Oko číslo 5. Vy jste takový chodící protimluv. Jste tichý a klidný člověk, ale vaše nálada je často jako na houpačce. Ostatní se ve vás těžko vyznají a bývá pro ně těžké vás pochopit.

Oko číslo 6. Vy máte cit pro detail a není nic, co by uniklo vašim všímavým očím. Dokážete otevřeně mluvit o svých pocitech a myšlenkách, a zároveň si držíte ostatní dostatečně od těla, protože máte strach, aby nezneužili vaší zranitelnosti.

Jste velmi živá bytost. Na všechno reagujete spontánně a hned a vaše názory bývají obvykle i dost hlasité. Vaše energie je záviděníhodná. Jsou ale chvíle (celkem často), kdy jednáte bez rozmýšlení.

Pokud se vám nejvíc líbí tmavě hnědé oko, nejspíš jste velmi spolehlivý člověk. Věříte v sebe a své schopnosti a víte, co od života chcete. A také to umíte hezky zpříma a bez váhání říct, bez ohledu na to, co si o tom myslí ostatní.

Líbí-li se vám nejvíc modré oko, jste velmi empatická bytost. Dokážete číst v mysli ostatních lidí a díky tomu jim lépe porozumět. Svět je pro vás jako otevřená kniha.

-ak-

Zkuste si i další testy:

Sdílejte článek
Štítky oko test osobnost povaha test osobnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.