zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Otestujte se: Vybrané oko odhalí vaši skrytou osobnost

Otestujte se: Vybrané oko odhalí vaši skrytou osobnost
Autor: boldsky.com Otestujte se: Vybrané oko odhalí vaši skrytou osobnost
anna kopečková , Vydáno: 05.08.2018
Vyzkoušejte si jednoduchý test a odhalte vaše silné nebo slabé stránky, o kterých možná ještě nevíte.

reklama

Myslíte si, že se dokonale znáte? Že víte, jak budete reagovat v určité situaci? Možná ne tak úplně. Zkuste si jednoduchý test a možná se o sobě dozvíte něco nového a zjistíte, jaké jsou vaše silné i slabé stránky. 

Je to velmi jednoduché. Podívejte se na obrázek, kde je nakresleno devět očí. Vyberte si jedno oko, které se vám nejvíc líbí. 

Otestujte se: Vybrané oko odhalí vaši skrytou osobnost Foto:                                                                                                                          Foto: boldsky.com

 

Když budete mít své oko vybrané, přečtěte si jeho skrytý význam:

Test - oči 1 Foto:

 

Vybrali jste si oko s červeným srdíčkem? Pak jste nejspíš extrovert, který má rád lidi kolem sebe. K názorům ostatních se chováte velmi ohleduplně a jste přesvědčeni, že všichni kolem vás jsou ve své podstatě dobří a zaslouží si vaši lásku a náklonnost.

 

Test - oči 2 Foto:

 

 

 

Vybrali jste si modrozelené oko? Nejspíš jste ohleduplný a starostlivý člověk. Jen dejte pozor, abyste na svá ramena nepřenášeli všechny problémy světa. Každý by měl být vděčný za to, že může být vaším přítelem, protože ve vás najde oddanou a věrnou lidskou duši. Svět by potřeboval víc takových, jako jste vy.

 

Test - oči 3 Foto:

 

 

 

Vy jste rozený pesimista. Neustále nad něčím vzdycháte a máte pocit, že je toho všeho na vás nějak moc. Ani ty nejlepší věci v životě nejsou pro vás dost dobré. I proto vás stále znepokojují myšlenky na to, co přinese budoucnost.

Test - oči 4 Foto:

 

Test - oči 5 Foto:  Vybrali jste si oko s hodinami? Pak nejspíš dokážete dobře řešit problémy. Žádná potíž pro vás není dost velká, abyste ji nedokázali vyřešit. A  nemáte strach ani z nových věcí, které život přináší.

Test - oči 6 Foto:  

Oko číslo 5. Vy jste takový chodící protimluv. Jste tichý a klidný člověk, ale vaše nálada je často jako na houpačce. Ostatní se ve vás těžko vyznají a bývá pro ně těžké vás pochopit.

 

Oko číslo 6. Vy máte cit pro detail a není nic, co by uniklo vašim všímavým očím. Dokážete otevřeně mluvit o svých pocitech a myšlenkách, a zároveň si držíte ostatní dostatečně od těla, protože máte strach, aby nezneužili vaší zranitelnosti.

 

 

Test - oči 7 Foto:

 

 

Jste velmi živá bytost. Na všechno reagujete spontánně a hned a vaše názory bývají obvykle i dost hlasité. Vaše energie je záviděníhodná. Jsou ale chvíle (celkem často), kdy jednáte bez rozmýšlení.

 

 

Test - oči 8 Foto:

 

 

Pokud se vám nejvíc líbí tmavě hnědé oko, nejspíš jste velmi spolehlivý člověk. Věříte v sebe a své schopnosti a víte, co od života chcete. A také to umíte hezky zpříma a bez váhání říct, bez ohledu na to, co si o tom myslí ostatní.

 

 

Test - oči 9 Foto:

 

 

Líbí-li se vám nejvíc modré oko, jste velmi empatická bytost. Dokážete číst v mysli ostatních lidí a díky tomu jim lépe porozumět. Svět je pro vás jako otevřená kniha.

 

 

 

 

-ak-

Zkuste si i další testy:

 

Otestujte se: Co na vás prozradí vaše čmáranice?

Obrázky, které si často bezmyšlenkovitě kreslíme na kus papíru, mohou působit velmi primitivně, ale nový výzkum dokazuje, že tyhle malůvky mohou odhalit naše podvědomé touhy a vlastnosti. Jak jste na tom vy? Co nejčastěji kreslíte? A co na vás prozradí vaše výtvory?

Geometrické tvary a abstrakce

čmáranice geometrické vzory

Co konkrétně kreslíte: trojúhelníky, čtverce, hvězdy, různé mnohoúhelníky. Mohou to být ale také kruhy, elipsy, vlnky, kudrlinky a další klikyháky.

Co to o vás vypovídá: Spousta obrazců s rovnými čarami může signalizovat okamžitou potřebu kontroly, přesně vymezené hranice a touhu po pořádku. Ve vašem životě je pro vás velmi důležitý systém a řád. Všelijaké křivky a zakřivení (např. kruhy, smyčky, vlnky apod.) signalizují, že vaše myšlenky mají velmi emocionální základ. Čím více se obrázky kulatí a jsou zdobeny vlnkami, tím více ve vašem životě rozhodují city nad rozumem.

 

Otestujte si svůj zrak

Otestujte si svůj zrak a pohotovost zábavným způsobem

reklama

Související témata: test , oko , povaha , osobnost , test osobnosti

reklama

Přečtěte si také

reklama