Detektiva Honzu Dolanského svede sexy Raluca

V sobotu ve 22.10 vtrhne na Primu soukromý detektiv Jan Dolanský, kterému zamotá nejen hlavu, ale i život krásná Malvína Pachlová…

To všechno ve filmu Raluca, sexem prosáklém krimi thrilleru, který možná někomu připomene oblíbené „kriminálky“ a jinému zase třeba typický film noir namíchaný s erotikou.

A za tím vším stojí scenárista a režisér Zdeněk Viktora, který se rozhodl natočit si prostě film podle svého. „Je to přímočarý film, čistý žánr, kde je hodně sexu, pár vražd, detektiv, luxusní dům, gangster…,“ poodhalil zákulisí natáčení režisér, jenž měl i při výběru herců šťastnou ruku.

Hlavní roli bývalého policisty, dnes soukromého detektiva, totiž svěřil Janu Dolanskému. „Má skvělou práci, v životě mu tak nějak všechno vychází, až v tomhle příběhu projde docela slušným kotrmelcem, který nečekal,“ popsal svoji roli Dolanský. Jedno zakopnutí však má už v životě za sebou a jak se nakonec ukáže, většinou vás takovéto věci v životě dohoní…

Podívejte se na upoutávku:

Jeho kamaráda policistu hraje David Novotný. „Podmínky natáčení byly řekl bych ´prozatímní´, ale natáčení bylo fajn, snažil jsem se do toho vnést svůj nadhled a energii a nikomu to nevadilo,“ vysvětlil s úsměvem herec Dejvického divadla. Jeho filmovou partnerku, která je zároveň detektivovou sekretářkou, ztvárnila brněnská herečka Helena Dvořáková.

Pro roli femme fatale s rumunským jménem Raluca pak režisér hledal nějakou začínající herečku. „I kostýmní výtvarnice po přečtení scénáře prohlásila, že Raluca je holka, která prostě nenosí kalhotky. A tak bylo jasné, že dost známých hereček se s větším množstvím sexu ve scénáři nedokáže popasovat,“ vysvětlil Viktora s tím, že volba nakonec padla na mladinkou Malvínu Pachlovou.

Ta má tak ve filmu hodně odvážné scény právě s Janem Dolanským. „Myslím, že na české poměry je tam těch odvážných scén docela dost, ale kameraman Aleš Hart je moc šikovný a dokázal je natočit velmi citlivě, až umělecky,“ svěřil se Dolanský, jehož při rozhodování přesvědčil právě scénář.

„O hercích jsem měl dost jasnou představu už při psaní scénáře a musím říct, že nikdo z oslovených mě neodmítl,“ řekl absolvent scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU Zdeněk Viktora, který dokonce získal prestižní americké stipendium Fulbrightovy nadace, díky němuž studoval na Tisch School of the Arts v New Yorku.

Mezi těmi, kteří neodmítli, tak určitě poznáte Kristýnu Frejovou, Danu Syslovou či Stanislava Majera. A na své si přijdou i dámy, kterým se líbí herci jako Radim Schwab či Petr Konáš.

Na film Raluca se podívejte v sobotu ve 22.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.