Co nevíte o hlavním mužském představiteli z Ranče Heartland? Z nouze se stal modelem, a velice úspěšným!

Rodilý Kanaďan, Shaun Johnston, je mužskou hvězdou číslo jedna kanadského seriálu Ranč Heartland. Jako děda dvou nespoutaných vnuček a milovnic zvířat to má v seriálu ale dost těžké. Podívejte se na to, kdo za touto postavou vlastně stojí.

"Jack by o sobě řekl, že je naprosto obyčejný chlapík, který nad sebou příliš nepřemýšlí. Kde by na to také vzal čas," tvrdí herec z Ranče Heartland. Johnston popisuje svou seriálovou postavu, již hraje více jak deset let, jako chlapíka se zlatým srdcem, ačkoliv se někdy může zdát dost drsný. V ženském světě, kde se jeho postava ocitá, to ale podle něj moc nejde. I tak je Jack podle jeho názoru dokonalý děda, který se se svými vnučkami sice někdy pohádá, ale to se prý stává i v lepších rodinách.

RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Kanadský herec a režisér Shaun Johnston se narodil 9. září 1958 v městě Edmonton v provincii Alberta. Zahrál si v seriálech Ranč Heartland, Wynona Earp, Akta X a Krajní meze. Zatím se objevil ve 195 epizodách Ranče Heartland, počítáme to přesně i s předtočenou řadou Ranče Heartland i pro rok 2019.

JACK O SOBĚ NEPŘEMÝŠLÍ, TVRDÍ HEREC Z RANČE HEARTLAND

Modeling jako z nouze ctnost

Podle hereckých agentur se Shaun řadí mezi americké typy herců s westernovým charakterem (Ranč Heartland toho viditelně využil) a vzhledově mezi herce, jako je Gary Cooper, John Wayne nebo Glenn Ford.

Johnston vystudoval vysokou školu a dlouho to vypadalo na to, že se stane právníkem, pak ale přišla nečekaná změna. "Vím, že to bude znít neuvěřitelně, ale plánoval jsem, že se stanu právníkem. To jsem si tedy myslel do chvíle, dokud jsem jednou nebyl donucený přidat se do univerzitního divadla. Tam jsem se do hraní hodně rychle zamiloval. Byl to osud," vzpomíná herec.

Na začátku 80. letech se zapálil do focení a chtěl prorazit jako módní fotograf, proto se přestěhoval do Toronta. Práce mu ale nevycházela, malé finanční úspory se tenčily a leckomu neušlo, že je Shaun docela pěkný a urostlý muž, který by měl možná větší úspěch před objektivem než za ním.

Z nouze a s dostatečně velkým opovržením tedy tento mladík vyzkoušel modeling. Ukázalo se, že jeho 185 centimetrů a ztepilá postava měla v kanadském módním byznysu obrovský úspěch. Shaun a jeho obličej se stal značkou, která táhla. Sám této práci ale nepřikládal velký význam. Sám se o tomto zajímavém období v modelingu bavit nechce. Jednoduše proto, že jemu zajímavé nepřijde, kromě toho v dobách největší modelingové slávy měl plnou hlavu herectví. Proto se znovu odstěhoval do Alberty, aby zde započal studium herectví na vysoké škole. Po vystudování se uchýlil do divadla a svůj první film natočil v roce 1993 (Dva bratři, dívka a zbraň).

Shaun Johnston je jedním z úspěšných kanadských herců, kteří na pódiu často přebírají herecké ceny, i tak se stal velice známým až ve chvíli, kdy nastoupil do seriálu Ranč Heartland.

Dívejte se na Prima LOVE na Ranč Heartland každý všední den ve 21.55 nebo online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.