Hvězda Ranče Heartland má vlastní farmu s malou zoo!

Kanaďanka Amber Marshall hraje v seriálu Ranč Heartland hlavní postavu Amy, která žije na ranči a je zaříkavačkou koní. Ačkoliv je herečka rolí velice zaneprázdněná, pořídila si před několika lety ranč, kde má tolik zvířat, že by mohla otevřít malou zoo.

SERIÁL RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Hlavní postava seriálu Ranč Heartland Amy Flaming je v podstatě zaříkávačkou koní, ačkoliv ona sama se nazývá trenérkou zvířat s nejkrásnějšíma očima. Amy musí neustále zlepšovat svůj talent, aby koním víc rozumněla. Sama však bojuje s nevyrovnaností a pořádnou paličatostí. Z náhlé smrti její matky se psychicky dostává právě díky práci s koňmi na krásném ranči ve Skalistých horách.

Opravdový život na ranči

Herečka Amber Marshall ze seriálu Ranč Heartland k seriálové postavě nemá rozhodně daleko, naopak. Sama si svůj ranč zařídila také.

Není to tak, že by jí natáčení úspěšného kanadského seriálu dodalo takovou inspiraci, že by se herečka ze dne na den rozhodla, že si koupí farmu. Amber díky lásce ke koním k tomu mít ranč inklinovala už od dětství, jelikož jako malá začala jezdit na koních, a dokonce si jich pár už pořídila.

8 ZAJÍMAVOSTÍ ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ DIVÁCI PO CELÉM SVĚTĚ MILUJÍ RANČ HEARTLAND

Na své farmě poblíž té, kde se natáčí Ranč Heartland, žije s manželem Shawnem Turnerem, jenž má ke koním a zvířatům obecně také blízko. Sám se ale živí jako fotograf. Amber má na svém seznamu zvířat kromě koček a psů, krávy, býky, alpaky, slepice, prasata, koně a poníky. A své fanoušky na Instagramu neustále inspiruje nádhernými fotografiemi ze svého ranče, ačkoliv přesnou adresu nebo to, jak její ranč vypadá, raději neukazuje. Pravidelně ale fanoušky seznamuje se svými zvířaty a novinkami, které se dějou na její farmě.

JACK O SOBĚ MOC NEPŘEMÝŠLÍ, TVRDÍ HEREC O SVÉ POSTAVĚ ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND

Ranč Heartland

Seriál Ranč Heartland můžete sledovat každý den od pondělí do pátku. Kromě krásných záběrů přírody a koní vás seriál nadchne i zápletkou. Ve městě Hudson ve Skalistých horách leží rodinný ranč Bartlettových jménem Heartland. Od smrti dcery je děda Jack (Shaun Johnston) na všechno sám. K ruce má jenom dvě vnučky, temperamentní teenagerku Amy (Amber Marshall) a její ambiciózní sestru Lou (Michelle Morgan). Rodina se topí v dluzích, a tak hrozí, že o Heartland přijde. Nezlomná a prakticky založená Lou se proto rozhodne opustit práci, svého přítele i velkoměstský životní styl, odstěhuje se z New Yorku a vezme si ranč na starost. Kvůli věcnému přístupu se nemůže shodnout se sestrou. Amy zdědila po matce dar zaříkávačky koní a je pevně rozhodnutá udržet matčin sen při životě.

Režie: Don McBrearty, Dean Bennett, Sudz Sutherland, Tim So… (více)

Scénář: Leila Basen, Katherine Schlemmer

Kamera: Craig Wrobleski, Robin Loewen, Malcolm Cross

Hudba: Keith Power, Gary Koftinoff

Hrají: Amber Marshall, Michelle Morgan, Shaun Johnston, Chris Potter, Nathaniel Arcand, Kerry James, Cindy Busby, Gabriel Hogan, Jessica Steen, Wanda Cannon, Robert Klein, Jessica Amlee, Helen Colliander, Torrance Coombs, Ben Hollingsworth, Julia Maxwell, Tatiana Maslany, Tyler Hynes, Cara Pifko, Helene Joy, Beau Mirchoff, Stephen Amell…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.