Hvězda Ranče Heartland nehraje milovnici koní. Koně má od čtyř let!

Málokdy se stane, aby herečky hrály postavy, které jsou jim tak podobné. Amber Marshall v Ranči Hartland hraje dívku, která koním víc než rozumí. A tak je to i ve skutečnosti. Kdy se poprvé zamilovala do koní?

SERIÁL RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Amy Flaming v seriálu Ranč Heartland funguje jako zaříkávačka koní, s kterou to není vždy jednoduché. Amy v první sérii neustále zlepšuje svůj talent, jak naslouchat koním. V jedné epizodě se jí dokonce podaří uzdravit jejího vlastního koně Spartana. Ze smrti matky se psychicky dostává hlavně díky práci s koňmi. Sama sebe nenazývá zaříkávačkou koní, ale trenérkou, což zní poměrně obyčejně pro to, co všechno s koňmi umí.

Daleko do trenérky koní nemá ale ani její herecká představitelka Amber Marshall, která milovnici zvířat hrát nemusí. Sama ve svých devětadvaceti letech žije na farmě se svým manželem a má tři koně. Lásku ke koním si pěstovala od raného věku.

8 ZAJÍMAVOSTÍ ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ DIVÁCI PO CELÉM SVĚTĚ MILUJÍ RANČ HEARTLAND

"Když mi byly čtyři roky, rodiče mě vzali na místní farmu, kde měli nejen poníky, ale i koně. Hned jsem k nim pocítila sympatie, takže mě naši vodili každý víkend na farmu, abych na ponících mohla jezdit. Bohužel, majitelé byli zanedlouho nuceni celý ranč prodat. K ježdění na koni jsem se dostala o něco později, ve třinácti letech," vypráví o svých začátcích se zvířaty s nejkrásnějšíma očima.

Dnes má Amber Marshall tři koně na svém ranči. Jeden z jejích koní se jmenuje Pepsi, další jsou Tango a Cash. Jednoho ze svých koní nechala své mamince v Ontariu, protože se musela v rámci natáčení Ranče Heartland odstěhovat k městu Calgary, kde se seriál natáčí.

JACK O SOBĚ MOC NEPŘEMÝŠLÍ, TVRDÍ HEREC O SVÉ POSTAVĚ ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND

Ranč Heartland

Seriál Ranč Heartland můžete sledovat každý den od pondělí do pátku. Kromě krásných záběrů přírody a koní vás seriál nadchne i zápletkou. Ve městě Hudson ve Skalistých horách leží rodinný ranč Bartlettových jménem Heartland. Od smrti dcery je děda Jack (Shaun Johnston) na všechno sám. K ruce má jenom dvě vnučky, temperamentní teenagerku Amy (Amber Marshall) a její ambiciózní sestru Lou (Michelle Morgan). Rodina se topí v dluzích, a tak hrozí, že o Heartland přijde. Nezlomná a prakticky založená Lou se proto rozhodne opustit práci, svého přítele i velkoměstský životní styl, odstěhuje se z New Yorku a vezme si ranč na starost. Kvůli věcnému přístupu se nemůže shodnout se sestrou. Amy zdědila po matce dar zaříkávačky koní a je pevně rozhodnutá udržet matčin sen při životě.

Režie: Don McBrearty, Dean Bennett, Sudz Sutherland, Tim So… (více)

Scénář: Leila Basen, Katherine Schlemmer

Kamera: Craig Wrobleski, Robin Loewen, Malcolm Cross

Hudba: Keith Power, Gary Koftinoff

Hrají: Amber Marshall, Michelle Morgan, Shaun Johnston, Chris Potter, Nathaniel Arcand, Kerry James, Cindy Busby, Gabriel Hogan, Jessica Steen, Wanda Cannon, Robert Klein, Jessica Amlee, Helen Colliander, Torrance Coombs, Ben Hollingsworth, Julia Maxwell, Tatiana Maslany, Tyler Hynes, Cara Pifko, Helene Joy, Beau Mirchoff, Stephen Amell…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.