Jak vypadá obyčejný den hlavní hvězdy seriálu Ranč Heartland? Vstává v 5.30!

Dalo by se očekávat, že většina herců a hereček jsou noční ptáci, kteří uléhají ve chvíli, kdy většina společnosti vstává do práce. U seriálových herců je to ale naopak. Představitelka seriálové Amy z Ranče Heartland popsala svůj obyčejný den hodinu po hodině.

Ranč Heartland je kanadský seriál, který můžete sledovat od pondělí do pátku na Prima LOVE ve 21.50.

Heartland je seriál, který se nikdy neokouká, jelikož kombinuje zajímavé příběhy jedné rodiny z farmy a záběry na koně společně s nádhernou přírodou. Každý divák tak může relaxovat u podívané, která se ale napětí a nebezpečí nezříká, naopak.

SERIÁL RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Nedávno jsme vás informovali o tom, jak se používají během natáčení seriálu kaskadéři. Amber Marshall, představitelka zaříkavačky koní, prozradila, že většinu nebezpečných scén dělá ona. Jak je to ale s herci, kteří se koní bojí? V tomto případě se nedá říct, že kdo se koní bojí, nesmí do seriálu. Takovým hercům samozřejmě pomáhají kaskadérské posily.

POUŽÍVÁ RANČ HEARTLAND KASKADÉRY? VÍCE SE DOZVÍTE TADY

Všední den hlavní hvězdy Ranče Heartland

Není žádným tajemstvím, že hlavní herečka seriálu svou postavu nemusí příliš hrát, jelikož jsou si s charakterem Amy dost podobné. Sama Amber si před lety pořídila poblíž natáčení vlastní farmu, kde má všechna zvířata, která dokážete vyjmenovat, včetně několika koní a poníků.

S tak velkou farmou také přichází zodpovědnost a starosti. Je to životní styl, kterým se necháte s láskou svázat. Jak tedy vypadá obyčejný den kanadské hvězdy Amber Marshall? Začíná brzy ráno, aby se pozdě večer po práci mohla ještě učit texty na další den.

"Můj denní režim se drasticky mění podle toho, zda je sezona a pracuji nebo mám volno. Ranč Heartland natáčíme každý rok od května do půlky prosince, následně máme celý leden až duben volno.

Když natáčíme, můj den začíná v 5.30 ráno, kdy vstanu, osprchuji se a obleču se, vyčistím si zuby a mířím ke stájím. Nakrmím koně, kočky, kuřata, mé dva psy, pak naskočím do auta, které na mě čeká každé ráno, aby mě odvezlo na plac. Následně se obléknu do kostýmu, nechám se učesat a namalovat a mířím na zkoušku, následně na natáčení. Toto se opakuje několikrát za den, podle toho, kolik a jaké scény natáčíme. Když skončíme, převleču se a nechám se odvézt domů. Když se dostanu domů, hned mířím do stájí a nakrmím zvířectvo. Poté, co jsou všechna zvířata spokojená, jdu se učit texty, a pak padnu do postele," popisuje trpělivě Amber Marshall.

Když herečka nepracuje, tak její režim samozřejmě není tak drsný. Vstává kolem osmé hodiny a tráví většinu svého času se zvířaty.

Sledujte Ranč Heartland na Primě ve 21.50 nebo online po odvysílání!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.