Mezi jakými povoláními se rozhodovala hlavní hvězda Ranče Heartland?

Ačkoliv je to blonďatá něžná dívka, nikdy si nepřála být princeznou, vždycky inklinovala k tvrdé práci. Odpověď Amber Marshall na to, čím chtěla být v dětsví, vás jen utvrdí v tom, že sny se mohou plnit. Ranč Heartland uvidíte od pondělí do pátku po 22. hodině. Sledovat ho můžete i online na www.iprima.cz.

Většina malých holčiček si přeje být princeznami a projíždět se se svým princem na bílém koni. Herečka Amber Marshall, kterou můžete sledovat každý pracovní den na Prima LOVE v kanadském seriálu Ranč Heartland, chtěla od malička něco úplně jiného.

"Ve třech letech jsem složila písničku, kde se zpívalo: Chci být farmář, chci být farmář. Měla jsem v tom jasno už odmala. Když jsem se poprvé dozvěděla, že existuje profese veterináře, to mi bylo okolo pěti let, tak jsem se rozhodla být veterinářkou, protože jsem milovala koně a všechna zvířata. Ve věku, kdy to konečně šlo, jsem začala vypomáhat na blízké veterinární klinice a tam jsem zůstala pět let. Během toho jsem ale hrála v divadle a dostávala jsem svoje první televizní role. Když mi dali roli Amy v Ranč Heartland, uvědomovala jsem si, že se nemusím rozhodovat, co budu chtít dělat, jelikož mi role Amy umožnila pracovat se zvířaty a zároveň dělat herectví. To je pro mě ideální kombinace," vysvětluje Amy Marshall.

RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Ranč Heartland se začal natáčet v roce 2007 a Amber bylo v té době teprve devatenáct let, takže moc času na přemýšlení (naštěstí) neměla. Z Ranče Heartland se rázem stal po uvedení na televizní obrazovky jeden z nejúspěšnějších rodinných seriálů v Kanadě.

PŘEDSTAVITELKA LOU Z RANČE HEARTLAND PROZRADILA, JAKÁ JE JEJÍ OBLÍBENÁ SCÉNA

Vstávání v 5.30 kvůli natáčení Ranče Heartland

Jelikož Amber Marshall vyznává stejný životní styl jako seriálová postava, kterou v Ranči Heartland hraje, sama má poblíž seriálových exteriérů v Calgary svůj vlastní ranč, kde má několik koní, poníků, psů, koček, slepic, ovcí a dalších zvířat. Vstávání na natáčení, tak musí být o dost časnější, než si u televizní hvězdy umíme představit.

"Když natáčíme, můj den začíná v 5.30 ráno, kdy vstanu, osprchuji se a obleču se, vyčistím si zuby a mířím ke stájím. Nakrmím koně, kočky, kuřata, mé dva psy, pak naskočím do auta, které na mě čeká každé ráno, aby mě odvezlo na plac. Následně se obléknu do kostýmu, nechám se učesat a namalovat a mířím na zkoušku, následně na natáčení. Toto se opakuje několikrát za den, podle toho, kolik a jaké scény natáčíme. Když skončíme, převleču se a nechám se odvést domů. Když se dostanu domů, hned mířím do stájí a nakrmím zvířectvo. Poté, co jsou všechna zvířata spokojená, jdu se učit texty a pak padnu do postele," popisuje trpělivě kanadská herečka.

Sledujte Ranč Heartland na Prima LOVE ve 21.55 nebo ho můžete sledovat online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.