Seriály a filmy

15. července 2019 22:16

Petra Kloidová

Můj agent na mě tlačí, říká hlavní hvězda seriálu Ranč Heartland

Seriál Ranč Heartland má celosvětový úspěch kvůli příběhu o dívce, která umí komunikovat s koňmi tak jako nikdo jiný. Amber Marshall svou postavu Amy hraje už více jak deset let. A podle jejího agenta je na čase změnit hereckou kariéru. Co jí navrhuje? Sledujte seriál každý den od pondělí do pátku ve 21.55.

Úspěšný kanadský seriál Ranč Heartland, jenž chytil za srdce nejen všechny holčičky, které milují koně, ale i všechny diváky, kteří si chtějí odpočinout u obrazů krásné přírody a pohledu na opravdový život na ranči. O to uvěřitelnější je role Amy Flamming, zaříkavačce koní, kterou ztvárňuje od roku 2007 mladá herečka Amber Marshall. Ta v seriálu hraje hlavní postavu už více jedenáct let, což má svoje pozitiva i negativa.

SERIÁL RANČ HEARTLAND SLEDUJTE ONLINE

VYUŽÍVÁ RANČ HEARTLAND KASKADÉRY?

Amy z Ranče Heartland rovná se herečka Amber Marshall

Málokterá herečka má takové štestí, aby mohla bez sebevětšího snažení tak dokonale pochopit postavu, kterou se chystá hrát. Amber Marshall nastoupila do seriálu možná právě proto, že sama s koňmi jezdí od dětství, a dokonce koně vlastnila. Prostup seriálové postavy a reálného života po několika letech v seriálu však došel k vrcholu. Dnes najdete skoro třicetiletou herečku na svém vlastním ranči, který je nedaleko toho seriálového v Calgary.

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN HVĚZDY RANČE HEARTLAND

Amber Marshall tvrdí, že zvířata, kterých má ona sama na ranči požehnaně, jsou jí bližší než lidé a chová k nim velký respekt, ačkoliv není ani vegetariánkou. Není to ale tak, že by herečka patřila mezi introvertní osoby žijící na samotě, které lidské pokolení dokážou zavrhnout šmahem. Marshall vidí ve své seriálové postavě, které se věnuje naplno, výzvu v tom objevovat i po deseti letech něco nového. Blonďatá herečka se sice aktuálně objevuje jen v seriálu Ranč Heartland, sama ale sebe promuje dostatečně – například vydává vlastní časopis, který se zabývá přírodou a koňmi, má svůj blog a na sociálních sítí komunikuje aktivně s fanoušky.

I tak by si ale pro ni její herecký agent představoval i jiné herecké práce. Bojí se totiž toho, že se Amber Marshall divákům už nadobro zapíše jako ta blondýnka s koňmi. Bude mít pak l možnost hrát někdy něco jiného?

8 ZAJÍMAVOSTÍ O RANČI HEARTLAND

"Můj agent stále vymýšlí nové příležitosti, kde bych si mohla zahrát. Já se do toho ale nehrnu. Jistě, má pravdu, že se možná už nedostanu ze škatulky holky rajtující na koni. Mně ale tento stereotyp nevadí. Nevadí mi být holkou od koní, protože to jsem zkrátka já. Říkám mu, že když má přijít něco nového, tak to zkrátka přijde," usmívá se trpělivá herečka, která s natáčením Ranče Heartland rozhodně praštit nehodlá.

Sledujte Ranč Heartland online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.