Náš příběh nemá žádná omezení, tvrdí herečka Amber Marshall o budoucnosti Ranče Heartland

Ranč Heartland se se svou jedenáctou řadou stal nejdéle vysílaným hodinovým seriálem v Kanadě. Hlavní hvězda seriálu má o budoucnosti jasno. Autoři prý mají volnou ruku.

"Každé ráno vstanu, jdu ven a nakrmím koně. Po práci přijedu domů a postarám se o celou farmu. Je to skvělý život, dělat to, co vás v životě baví," říká herečka Amber Marshall, kterou diváci už můžou sledovat jedenáct let v seriálu Ranč Heartland jako zaříkavačku koní Amy.

Samotné herečce se díky natáčení seriálu změnil kompletně celý život a společně se svou seriálovou postavou dospívá a stárne před zraky diváků. Marshall si v místě natáčení v jižní Albertě založila i svůj vlastní život, respektive ranč, kde má menší zoo a hlavně svoje milované koně. Sama tvrdí, že to všechno jí pomohlo i v jejím pracovním životě, jelikož se do role Amy ještě více vžila.

"Myslím si, že jsem se tak vnořila i více do kultury Divokého západu. Sice jsem vyrůstala v Ontariu s koňmi, ale opravdový život cowboyů jsem poznala až tady. Člověk vidí, jaký mají lidé z rančů vliv na okolí a jaký vliv mají koně na lidi," vysvětluje herečka.

8 ZAJÍMAVOSTÍ O RANČI HEARTLAND

HVĚZDA AMBER MARSHALL MÁ DOMA MALOU ZOO

Ranč Heartland nemá limity

Jak už bylo řečeno, Ranč Heartland má odvysílanou jedenáctou řadu. Samotnou hlavní hrdinku by to na začátku televizní show ani nenapadlo, hlavní úspěch Heartland vidí v tom, že má možnost dál se vyvíjet.

"Na Ranči Heartland miluji hlavně to, že má možnost se jako příběh neustále vyvíjet a posouvat. Je to příběh, kterým můžete žít, učit se od něho a růst. A to moc seriálů, které se odehrávají třeba ve středoškolském prostředí, nemá. Je to samozřejmě pro scenáristy o dost těžší přijít s novými příběhy, zatímco Ranč Heartland je také o tom, jak život přirozeně plyne. My jsme s Rančem vyrůstali, vstupujeme do manželství a máme v seriálu děti. To nabízí několik možných cest, jak může seriál pokračovat a vždy zaujmout diváky," říká Amber Marshall pyšně.

HEREČKA Z RANČE HEARTLAND MÁ S KOŇMI DLOUHOU HISTORII JEŠTĚ PŘED NATÁČENÍM SERIÁLU!

Ranč Heartland můžete sledovat na Prima LOVE každý den ve 21.55!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.