Natáčení Ranče Heartland víc jak deset let je pro mě výzvou, tvrdí hlavní představitelka Amy

Seriál o koních je snem každé holčičky, která miluje zvířata. Kanadské herečce se něco takového povedlo ve skutečnosti. Ranč Heartland jí dodal zásadní inspiraci k vlastnímu životu.

Málokdy se stane, aby herečka měla ke své seriálové postavě tak blízko. Amber Marshall zkrátka měla obrovské štestí, jelikož už jedenáctou sezonu natáčí televizní seriál, jenž divákům ukazuje, jak se žije na farmě plné koní a jiných zvířat, což sama hlavní představitelka zná moc dobře.

SERIÁL RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

8 ZAJÍMAVOSTÍ O SERIÁLU RANČ HEARTLAND

Ačkoliv to není úplně tak, že by jí natáčení úspěšného kanadského seriálu dodalo takovou inspiraci, že by se herečka ze dne na den rozhodla, že si koupí farmu, natáčení Ranče Heartland udělalo za jejím váháním ráznou tečku. Amber díky lásce ke koním k tomu mít ranč inklinovala už od dětství. Náročné natáčení u kanadského Calgary ji konečně inspirovalo v tom, aby si svou vlastní farmu (nejen tu seriálovou) pořídila v této lokaci, ačkoliv sama herečka má rodinu v Ontariu. Na své farmě poblíž té, kde se natáčí Ranč Heartland, žije s manželem Shawnem Turnerem, jenž má ke koním a zvířatům obecně také blízko. Sám se ale živí jako fotograf. Amber má na svém seznamu zvířat kromě koček a psů, krávy, býky, alpaky, slepice, prasata, koně a poníky.

AMBER MARSHALL Z RANČE HEARTLAND MÁ DOMA MALOU ZOO

Výzva pro herečku Ranče z Heartlandu

O své práci na Ranči Heartland mluví vždy s láskou, ale i s respektem. "Pro herečku je naprostou skvělou zkušeností možnost vytvořit si a propracovat jednu postavu během několika let. Každopádně s každou takto velkou rolí přicházejí i výzvy. Amy je stejná jako já, obě dvě milujeme koně a žijeme na venkově. Je pro mě jednoduché dostat se rychle do role. Jednou z nejdůležitějších výzev je pro mě udržet postavu Amy pro diváky stále zajímavou a svěží. Hledám pro to inspiraci v mnoha ohledech života, aby byla Amy stále nová." mluví televizní představitelka Amy o hraní jedné a té samé postavy více jak dekádu.

Milovnice koní

Náročnou roli zaříkavačky koní v každém případě nemůže hrát někdo, kdo ke zvířatům nemá žádný vztah. O ten se televizní produkce seriálu Ranč Heartland bát v případě Amber Marshall rozhodně nemusela.

"Když mi byly čtyři roky, rodiče mě vzali na místní farmu, kde měli nejen poníky, ale i koně. Hned jsem k nim pocítila sympatie, takže mě naši vodili každý víkend na farmu, abych na ponících mohla jezdit. Bohužel, majitelé byli zanedlouho nuceni celý ranč prodat. K ježdění na koni jsem se dostala o něco později, ve třinácti letech," vypráví o svých začátcích se zvířaty s nejkrásnějšíma očima.

Dnes má Amber Marshall tři koně na svém ranči. Jeden z jejích koní se jmenuje Pepsi, další jsou Tango a Cash. Jednoho ze svých koní nechala své mamince v Ontariu, protože se musela v rámci natáčení Ranč Heartland odstěhovat k městu Calgary, kde se seriál natáčí.

Sledujte Ranč Heartland na Prima LOVE od pondělí do pátku ve 21.55!

RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE TADY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.