Pojištovny brání hercům z Ranče Heartland natáčet kaskadérské scény s koňmi

Co diváky na postavě Amy a její představitelce Amber Marshall v seriálu Ranč Heartland nejvíce zajímá? Přečtěte si více dříve, než si Ranč Heartland pustíte online nebo od pondělí do pátku na Prima LOVE po desáté večerní.

Fanoušci jednoho z nejúspěšnějších kanadských seriálů Ranč Heartland, který se rozšířil do celého světa, dostali od domovského televizního kanálu CBS možnost se ptát svých oblíbených hvězd.

A herečka Amber Marshall s radostí odpovídala. Tu znáte jako blonďatou kovbojku a zaříkávačku koní na ranči ve Skalistých horách. Herečka tvrdí, že nemohla dostat lepší roli, než je právě Amy. Amber má totiž s Amy mnoho společného, i když ta reálná je prý v osobním životě o něco více klidnější.

Co diváky Ranče Heartland zajímalo nejvíce?

Je zřejmé, že diváky a fanoušky seriálu nejvíce baví téma koně a podobnost postavy s herečkou. Jedna z otázek tak zněla, zda herečka Amber Marshall natáčí všechny akční scény s koňmi sama. Odpověď herečky nakonec otevřela zajímavé téma.

Není tajemstvím, že sama herečka má poblíž natáčení svůj vlastní ranč a několik koní. Odmalička se koním a ježdění věnuje, zkušenosti má tak bohaté. I tak ale nemůže natáčet všechny scény, které jí předkládají scenáristi.

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN HVĚZD Z RANČE HEARTLAND? VSTÁVÁ V 5.30!

"Jestli natáčím všechny scény s koňmi, je asi nejčastější otázka, kterou dostávám. Musí říct, že to není černobílé. Ráda udělám všechny akční scény, které jsou mi dovoleny. Ale v televizi existují vlivy pojišťoven, které nám hercům zkrátka nedovolí točit úplně všechno. Ačkoliv jsem začínala svou kariéru v English Hunter, a tak miluji skákání, pojišťovny si myslí, že je to pro mě příliš nebezpečné. Nevyplatí se riskovat a ohrozit celé natáčení seriálu. Všechny skákací scény tak za mě natáčí kaskadérka. Mám povoleno skákat přes překážky vysoké do půl metru... někdy o něco vyšší, ale pssst," odpovídá herečka.

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK Z RANČE HEARTLAND

I když se může zdát politika pojišťoven příliš tvrdá, jelikož by Amber Marshall zajisté zdolala i náročnější skoky, je to logická ochrana celého kolosu jménem Ranč Heartland, na kterém jsou finančně závislé desítky lidí.

Koně z Ranče Heartland jsou plnohodnotní kolegové

Seriálová postava Amy v Ranči Heartland jezdí před televizními obrazovkami hlavně s koněm Spartanem. Toho si jako svého nejbližšího kolegu nemůže vynachválit.

"Koně pracují na place úplně strejně jako všichni herci a celý štáb, ale nedostává se jim za to taková pozornost jako nám hercům. Hlavní zvířecí charakter našeho televizního seriálu je černý kůň se jménem Spartan. Zná svoji práci velice dobře – stejně jako my herci. Vždycky se na place smějeme, když Spartan spí během přestávek v natáčení, ve chvíli, kdy se jen zapnou kamery, je Spartan přesně na značkách – připravený na natáčení. Kdykoliv jsou na place zvířata, tak jsou vedle nich i jejich trenéři, ale většinu času nejsou potřeba pro to, aby je ukáznili. Koně se zkrátka umějí chovat! A pokud máme dělat nějakou náročnou kaskadérskou scénu, trenéři vyberou koně, který je pro specifické natáčení nejvíce kompatibilní," vypráví herečka o svých zvířecích kolezích, s kterými denně musí spolupracovat během natáčení úspěšného seriálu Ranč Heartland.

Sledujte Ranč Heartland na Prima LOVE ve 21.55 nebo online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.