Představitelka Lou z Ranče Heartland prozradila, jaká je její oblíbená scéna. Budete překvapeni!

Lou Flaming je stejně jako její sestra Amy silnou osobností. Seriálový charakter představuje kanadská herečka Michelle Morgan. Ta prozradila nejen to, kdo je její oblíbený kolega v seriálu Ranč Heartland.

Její úplné jméno je Samatha Louise "Lou" Fleming-Barlet-Morris. Brunetka je starší sestrou blonďaté Amy. Na začátku série mohli diváci sledovat, jak se Lou vrací z New Yorku od dobře placené práce do Ranče Heartland ve Skalistých horách. V New Yorku dokonce nechala svého pohledného přítele Carla, s kterým se nakonec rozešla. Jelikož její srdce uhranul místní veterinář Scott Cardinal.

Ani to však není ten pravý a Lou si musí na svého manžela počkat. I tak se však ukáže, že její život nebude patřit mezi ty lehké, ale to má Ranč Heatrtland v popisu práce – ukázat realitu tvrdého života na kanadském venkově.

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ JE RANČ HEARTLAND TAK SLEDOVANÝ DIVÁKY

Lou je neřízená střela

Když se šestatřicetileté herečky zeptáte, jaká hláška vystihuje nejvíc její postavu Lou, kterou hraje už více jak deset let, odpoví bez váhání. "Je to chvíle, kdy se koná svatba Amy. A Georgie říká Lou, aby se taky konečně zastavila. Lou odpovídá, že právě začala," směje se herečka, která svou postavu respektuje.

Po deseti letech natáčení už může mluvit o tom, jaké scény se jí natáčejí nejlépe a které má nehraději. I v tom si je Michelle Morgan jistá. Jsou to scény v přírodě s němými tvářemi.

"Opravdu miluji to, když jezdím na koni a natáčíme. Ty scény celému seriálu dávají takové kouzlo přírody a energii. Kromě toho vždycky vypadají krásně na televizních obrazovkách.

Během natáčení těchto scén jsme vždy na krásných místech. Ta energie, když sedíte na tak krásném zvířeti je zkrátka přenosná a uklidňující. Jako herečka stále zjišťuji jednu a tu samou věc dokola, že úplně nejpřirozenější před kamerou jsem ve chvíli, kdy jezdím na koni. Protože kůň je pohyb. Není moc intimnějších věcích, které během natáčení můžete jako herec prožít.

Kromě toho miluji intimní scény i se svou seriálovou sestrou Amy, když spolu mluvíme v noci o životě. Je to opravdové," prozrazuje herečka.

Koně jako profesionálové

Mít možnost pracovat s koňmi si nemůže vynachválit herecká kolegyně Amber Marshall, která hraje Amy. O koních vypráví jako o profesionálech, kteří jsou na place vždy dokonale připraveni.

"Koně pracují na place úplně strejně jako všichni herci a celý štáb, ale nedostává se jim za to taková pozornost jako nám hercům. Hlavní zvířecí charakter našeho televizního seriálu je černý kůň se jménem Spartan. Zná svoji práci velice dobře – stejně jako my herci. Vždycky se na place smějeme, když Spartan spí během přestávek v natáčení, ve chvíli, kdy se jen zapnou kamery, je Spartan přesně na značkách – připravený na natáčení. Kdykoliv jsou na place zvířata, tak jsou vedle nich i jejich trenéři, ale většinu času nejsou potřeba pro to, aby je ukáznili. Koně se zkrátka umějí chovat! A pokud máme dělat nějakou náročnou kaskadérskou scénu, trenéři vyberou koně, který je pro specifické natáčení nejvíce kompatibilní," vysvětluje herečka o svých zvířecích kolezích, s kterými denně musí spolupracovat během natáčení úspěšného seriálu Ranč Heartland.

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN NA RANČI HEARTLAND? VSTÁVÁNÍ V 5.30!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.