Ranč Heartland končí. Epizody můžete sledovat online a zdarma

Na Prima LOVE se končí poslední odvysílanou sérií kanadský seriál Ranč Heartland. V archivu iPrima.cz uvidíte zdarma a online díly poslední seriálové řady.

Úspěšný seriál Ranč Heartland můžete sledovat i online na www.iprima.cz

Úspěšný seriál Ranč Heartland u diváků sklízí úspěchy, ačkoliv měl premiéru už 14. října 2007. Má ale díky sympatické představitelce hlavní role obrovskou fanouškovskou základnu, která sledovaností podporuje celý televizní projekt. Dosud vzniklo 13 řad seriálu Ranč Heartland, který se stal nejdéle vysílaným kanadským televizním seriálem.

8 ZAJÍMAVOSTÍ ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND SE DOZVÍTE TADY

Představitelka seriálového charakteru tvrdohlavé Amy, Amber Marshall, má ke svým zvířecím kolegům velký respekt. Ale rozhodně ne tak, jak by se mohlo na první pohled zdát. Strach ze zvířat nemá, jelikož to není žádná slečna herečka, která viděla venkov pouze zdálky. Naopak, Amber Marshall si poblíž natáčení Ranče Heartland založila svůj vlastní ranč, kde má malou zoo i s koňmi.

HEREČKA Z RANČE HEARTLAND PROZRADILA, JAK NA NATÁČENÍ TVRDĚ PRACUJÍ KONĚ

"Když mi byly čtyři roky, rodiče mě vzali na místní farmu, kde měli nejen poníky, ale i koně. Hned jsem k nim pocítila sympatie, takže mě naši vodili každý víkend na farmu, abych na ponících mohla jezdit. Bohužel, majitelé byli zanedlouho nuceni celý ranč prodat. K ježdění na koni jsem se dostala o něco později, ve třinácti letech," vypráví o svých začátcích se zvířaty s nejkrásnějšíma očima. Dnes má Amber Marshall tři koně na svém ranči.

PODÍVEJTE SE NA FARMU ZA HVĚZDOU RANČE HEARTLAND

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK HVĚZDY RANČE HEARTLAND S JEJÍ MILOVANOU ZVĚŘÍ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.