Seriál Ranč Heartland se vrací na obrazovky Prima LOVE. Sledovat ho můžete i online

Na Prima LOVE se vrací první sérií kanadský seriál Ranč Heartland. Už ve 21.55 uvidíte příběh dívky, která je zaříkávačkou koní. Na Prima LOVE uvidíte všechny odvysílané seriálové řady Ranče Heartland, na které naváže i premiérová série.

Úspěšný seriál Ranč Heartland můžete sledovat i online na www.iprima.cz

Seriál Ranč Heartland měl premiéru 14. října 2007. Dosud vzniklo 11 řad a celkem 193 epizod. Další díly teprve budou mít premiéru. Je pravděpodobné, že seriál bude pokračovat 12. řadou. Nikoho tak nemůže překvapit, že Ranč Heartland se stal nejdéle vysílaným kanadským televizním seriálem.

8 ZAJÍMAVOSTÍ ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND SE DOZVÍTE TADY

Představitelka seriálového charakteru tvrdohlavé Amy, Amber Marshall, má ke svým zvířecím kolegům velký respekt. Ale rozhodně ne tak, jak by se mohlo na první pohled zdát. Strach ze zvířat nemá, jelikož to není žádná slečna herečka, která viděla venkov pouze zdálky. Naopak, Amber Marshall si poblíž natáčení Ranče Heartland založila svůj vlastní ranč, kde má malou zoo i s koňmi.

HEREČKA Z RANČE HEARTLAND PROZRADILA, JAK NA NATÁČENÍ TVRDĚ PRACUJÍ KONĚ

"Když mi byly čtyři roky, rodiče mě vzali na místní farmu, kde měli nejen poníky, ale i koně. Hned jsem k nim pocítila sympatie, takže mě naši vodili každý víkend na farmu, abych na ponících mohla jezdit. Bohužel, majitelé byli zanedlouho nuceni celý ranč prodat. K ježdění na koni jsem se dostala o něco později, ve třinácti letech," vypráví o svých začátcích se zvířaty s nejkrásnějšíma očima. Dnes má Amber Marshall tři koně na svém ranči.

PODÍVEJTE SE NA FARMU ZA HVĚZDOU RANČE HEARTLAND

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK HVĚZDY RANČE HEARTLAND S JEJÍ MILOVANOU ZVĚŘÍ

Seriál Ranč Heartland uvidíte na Prima LOVE každý den ve 21.55.

SLEDUJTE SERIÁL RANČ HEARTLAND ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.