Rapper Ondra vaří s pomocí maminky a kamaráda. Hostům vadí špína v bytě

Prostřeno! S27 (96) – Ondra a maminka

Souboj o nejlepší menu z Plzeňského kraje zahájí jednadvacetiletý Ondra. V kuchyni mu radí maminka a kamarád. Hosty překvapí špagetami s taveným sýrem a buřtovými rohlíčky. Opravdu ale vařil sám? A co řeknou na jeho hudební vystoupení?

Pondělního hostitele Ondru do soutěže přihlásil kamarád. Student prvního ročníku pedagogické vysoké školy netouží po kariéře učitele, ale rappera. Ve volném čase píše texty a také hostům v rámci zábavy předvede rapové vystoupení. Menu mu pomáhala sestavit maminka s kamarádem, kteří budou na jeho vaření dohlížet. Ondra připraví buřtové rohlíčky podle babičky, kuřecí vývar s celestýnskými nudlemi, špagety carbonara à la Wenis a máminy muffiny.

Nejprve nemá v plánu říct hostům, že mu někdo při vaření asistoval. Pomocníci se ale brzy prozradí sami. Maminka přijde uprostřed večeře synovi říct, ať nezapomene vypnout na sporáku polévku. Kamarád Wenis zase na hosty číhá v pokoji při šmejdění a udělá jim komentovanou prohlídku Ondrova pokoje. Soutěžící jsou v šoku a nepřipadá jim fér, že měl hostitel pomocníky. Prostřeno! je podle nich pořad o vaření a nikdy by je nenapadlo udělat něco podobného. Vpodvečer uvidíte jejich další reakce.

Podívejte se na video se zvláštním receptem:

Nové skleničky ani neumyl

Nelíbí se jim ani prostředí, ve kterém mají jíst. Nesedí klasicky na židlích u stolu, ale na gauči. Místnost je stísněná i proto, že obývák je zároveň i ložnicí maminky, takže v rohu stojí velká postel. Ani s úklidem si Ondra nedal velkou práci. Bohunce se přilepí ponožky k podlaze a zarazí ji i množství prázdných lahví od alkoholu, které jsou všude vystavené.

V bytě žije kočka, takže chlupy jsou opravdu všude. Bohunka dokonce najde jeden zapečený v předkrmu. Na prima+ si můžete připomenout, že s chlupy v jídle měli hosté problém i minulý týden. Podle soupeřů se Ondra na hosty příliš nepřipravil. Na skleničkách jsou ještě nálepky z obchodu, takže má Denisa dojem, že snad ani nebyly umyté. Když si Martin dojde do kuchyně pro pití, protože ho hostitel neobsloužil, najde tam sedět maminku, která na vaření dohlíží. Nabyde tedy dojmu, že Ondra opravdu nevaří sám. Všichni budou z večeře rozčarovaní a nevědí, co si mají myslet. Na jídle si příliš nepochutnají. Když jim pak hostitel vyjmenuje, co všechno nejí, začnou mít obavy, jestli se mu svým menu zavděčí. Kdo se při bodování projeví jako největší taktik?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.