Kdo byl nejvtipnější na natáčení Rizzoli & Isles?

"Natáčecí plac je jako váš domov, musíte se tam cítit příjemně," říká herečka Angie Harmon, která v seriálu hrála vyšetřovatelku Jane Rizzoli. Kdo byl na place ten nejzábavnější člen a co je nejdůležitější během natáčení?

Ačkoliv byl seriál Rizzoli & Isles už minulý rok dotočen, vy můžete sledovat příběhy dvou odvážných žen na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15. Na co se můžete těšit tentokrát?

Při vyšetřování smrti mladého muže, který založil neziskovou organizaci zabývající se odstraňováním min, se poručík Vince Korsak ocitne ve smrtelném nebezpečí… Podívejte se už ve čtvrtek večer!

Kdo byl nejzábavnější člen seriálového týmu?

Angie Harmon začínala jako modelka a její další život se odehrával před kamerami právě v roli vyšetřovatelky Jane Rizzoli. Angie je zvyklá na zábavu, ale také tvrdou práci, která jde v tomto odvětví často ruku v ruce. To už jste si mohli všimnout během několika článků a ukázek, jak se dokáže bývalá hvězda Rizzoli & Isles zabavit třeba tím, že fotí svoje outfity a následně si ty samé vyzkouší její mužský kolega.

"Jsem na place každý den, je pro mě důležité, aby byla na place zábava. Největší poklonu mi řekla moje herecká kolegyně, která mi oznámila, že jsem jejich Jimmy, Jimmy Gandolfini. Co mě nejvíce naplňuje radostí, je to, že nám píší ostatní herečtí kolegové, kteří se objeví v našem seriálu třeba jen na pár scén. Dostáváme děkovné dopisy, kde píší, jak se u nás cítili dobře. To je úspěch, protože seriálový plac se na několik let stává vaším domovem," říká Angie Harmon.

Podívejte se na další díl Rizzoli & Isles, který uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.