Rizzoli & Isles: Maura se ukázala bez make-upu v pět ráno!

Extra vážně se zřejmě nebere představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Fanouškům tak nedávno na svém instagramovém účtu přichystala jedno překvapení. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

Jane a Maura řeší případ s vlkodlakem

Zatímco Sasha si užívala pohodičku, její hrdinka Maura má na (pitevním) stole další případ. A to chlápka, kterého našli zastřeleného na ulici, aniž by kdokoliv tušil, kdo a odkud po něm vystřelil. Do toho se k případu připlete mladík, který trpí nádorem na mozku… Pod jeho vlivem má halucinace o tom, že je vlkodlak.

Nebojí se ukázat i bez make upu

Sasha, která sem tam doporučuje i své oblíbené kosmetické výrobky, se totiž tentokrát rozhodla pro mírně netradiční krok a hodila na svůj účet fotku, kde nejenže nemá žádný make up, ale zrovna také vstala v postele. Takhle to Sashe sluší v 5 ráno.

Kdo je její parťák při vaření?

Zatímco výše nechala Sasha fanoušky nakouknout div ne do postele, o něco později je pustila i do “kuchyně” Podělila se totiž o svůj oblíbený recept a prozradila, kdo jí při vaření asistuje.

Jak tento případ dámy rozlousknou?

Uvidíte už ve čtvrtek od 20.15 v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.