Ve dvanácti jsem vypadala na osmnáct, říká o své modelingové kariéře představitelka Jane Rizzoli

Jistě jste si všimli, že vyšetřovatelka Rizzoli shodou okolností oplývá postavou 90–60–90. Není to náhoda, Angie Harmon byla v devadesátých letech úspěšnou topmodelkou. Jak na divoká devadesátá vzpomíná sama herečka?

Angie Harmon několik let úspěšně představovala policistku Rizzoli a často se o ní tisk dozvěděl i několik věcí z minulosti. Třeba i to, že z úspěšné modelingové kariéry přestoupila na úspěšnou hereckou kariéru, kterou ani po konci natáčení krimi Rizzoli & Isles nehodlá ukončit.

Začátky modelingového miminka

Už na první pohled si můžete všimnout, že Angie je nohatá dlouhovlasá brunetka, na které se tělesný tuk zkrátka odmítá usazovat, ten se ukládá za každý nevinný pohled do cukrárny na nás, zbylých nešťastnicích. Herečka s váhou problémy neměla ani při svých dvou těhotenstvích, štíhlost má zkrátka v genech.

A tak se není čemu divit, když vám oznámíme, že Angie Harmon byla v devadesátých letech úspěšnou světovou modelkou. Její modelingová kariéra však začínala o dost dřív. Už jako miminko natáčela video pro maminky, aby věděly, jak koupat svá děťátka.

Placena za zábavu

Jako malé roztomilé dítko šla z focení do focení, ale následně uhodila puberta. Modeling podle svých slov oprášila kolem třinácti let.

"Nebylo to nic, do čeho by mě rodiče tlačili. Já sem si modeling ale hodně užívala. Myslím si, že teď už dvanáctiletá děvčata chápou modeling jako byznys, na tom není nic špatného. My jsme ale prožívali v devadesátých letech hodně legrace. A když si člověk uvědomil, že se skvěle baví a ještě je za to královsky placený... I tak jsem to brala vážně, chovala jsem se profesionálně a dělala přesně to, co se ode mě očekávalo," vysvětlila Angie Harmon.

"Ve dvanácti letech jsem vypadala na osmnáct, což moje rodiče muselo děsit. Ani já se na takové období u svých dcer netěším," dodala Angie Harmon, kterou jste na molech mohli vidět například u Valentina a dalších světových modních značek.

Teď ji můžete sledovat jako Jane Rizzoli v seriálu Rizzoli & Isles každý čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.