Za úspěchem Rizzoli & Isles stojí spojení dvou žen, tvrdí Sasha Alexander

Jak jsme vás minulý rok informovali, úspěšný krimiseriál Rizzoli & Isles v roce 2016 dotočil poslední díly. Představitelka Maury se o úspěchu seriálu a cesty jejího charakteru rozpovídala.

Na Prima LOVE uvidíte každý čtvrtek další díl úspěšného amerického seriálu Rizzoli & Isles. Co budou prožívat dvě vyšetřovatelky (z toho jedna profesionální) tentokrát?

Zdá se, že kruh kolem Janiny bývalé spolužačky, která z neznámého důvodu pronásleduje ji i její blízké, se pomalu stahuje. Poručík Korsak si konečně bere Kiki, a když se večer v rámci oslavy jdou všichni před restauraci vyfotografovat, ze tmy se ozve výstřel...

Úspěch stojí na dvou ženách

Když se americký televizní blog zeptal Sashy Alexander na to, proč si myslí, že Rizzoli & Isles měly takový úspěch, má tato okouzlující herečka jasnou odpověď. "Jane a Maura, to je jasná dvojka, která všechny okouzlila. Před tímto seriálem jsme málokdy viděli dvě ženské postavy, které by se měly rády, podporovaly se a pracovaly spolu. Lidé se dokázali napojit na jejich přátelství. Kromě toho, měl seriál Rizzoli & Isles hodně humoru a obsahoval spoustu univerzálních poznatků, které platí všude a na kohokoliv,"vysvětluje Sasha Alexander.

Kritiku fanoušků herečka chápe

Fanoušci v posledních sériích kritzovali zéjmena to, že seriál už se tolik netýká přátelství dvou žen, ale častěji se odehrává více v policejním světě, ve kterém obě dvě postavy žijí. Rizzoli a Isles byly daleko zaneprázdněnější během posledních dvou sérií než kdykoliv předtím.

"Názory fanoušků na sociálních sítích jsem samozřejmě četla a můžu na to říct jen jediné, je to kreativní rozhodnutí tvůrců,"vysvětluje herečka a zároveň dodává, že od té doby, kdy se všechno netočí jen kolem osobních příběhů seriálových postav, měla většina herců větší volnost a mohla pracovat i na dalších projektech, kterých se chtěla účastnit. U Sashy Alexander to byl tedy povedený seriál Shameless, v němž hraje dosud.

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15 každý čtvrtek.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.