Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Komerční článek
Komerční článek

8 z 10 psů považuje Canvit Chondro za pochoutku

Zdravotní stav kloubů u mladých a zdravých psů nikdo příliš neřeší do chvíle, než se u psa objeví onemocnění pohybového aparátu nebo když v důsledku snížené pohyblivosti kloubu přestane mít pes chuť ke hře. 
Vydáno: 25.11.2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kloubní chrupavka musí dennodenně odolávat velkému tlaku a tahu a zároveň zabezpečit hladký pohyb s minimálním třením. Chrupavka není zásobena krví a má velmi omezenou schopnost regenerace a obnovy. Čím více a déle je chrupavka zatěžována, tím více a rychleji dochází k jejímu opotřebení.

Nejrizikovější faktory

Mezi nejrizikovější faktory, které klouby poškozují, patří vrozené onemocnění kloubů, sportovní zátěž, obezita, vyšší hmotnost velkých plemen psů nebo zánětlivé onemocnění kloubů. Poškozená chrupavka přestává fungovat, kloub se stává bolestivým a snižuje se také ochota psa k pohybu a hře.

Pro své mazlíčky chceme jen to nejlepší
Pro své mazlíčky chceme jen to nejlepší

Zpomalit opotřebení kloubní chrupavky a zlepšit její regeneraci lze tím, že kloubu dodáváme základní stavební kameny chrupavky ve formě kloubní výživy. K těm patří glukosamin, chondroitin a kolagen – látky, které dokážou opotřebení kloubní chrupavky zpomalit. Chondroitin váže vodu, udržuje elasticitu chrupavek a blokuje enzymy poškozující chrupavku. Glukosamin zpomaluje degeneraci chrupavky. Kolagen zabezpečuje pevnost a pružnost chrupavek a kloubních struktur.

Kloubní výživa Canvit Chondro a Chondro Maxi představuje komplexní kloubní výživu vhodnou pro ochranu a léčbu kloubů u rostoucích a zdravých psů všech plemen a k ochraně kloubů u aktivních a stárnoucích psů či psů s omezenou pohyblivostí. Canvit Chondro Super obsahuje navíc MSM a kyselinu hyaluronovou s prokázaným protizánětlivým a analgetickým účinkem.

Kloubní výživa s příchutí jater, po které pes prostě skočí

Podávání tablet bývá pro většinu majitelů neustálým hledáním způsobu, jak tabletu zatraktivnit, aby ji pes nevyplivl. Pravidelné podávání kloubní výživy je však zásadní. Tablety Canvit Chondro jsou ochuceny hydrolyzátem z kuřecích jater, díky jejichž chuti se pes nebrání jejich přijímání ani pravidelném podávání. Velmi chutné tablety Canvit Chondro nabízejí jednoduchý způsob dlouhodobého podávání kloubní výživy pro aktivní život bez bolesti. Pejsci tak můžou Canvit Chondro považovat za pochoutku spíše než jinou tabletu.

-TZ-

Článek je zařazen v: psí, klouby, domácí mazlíčci, zdraví
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama