Prima maminka

13. listopadu 2019 10:00

Martina Čerňanská

Agáta Prachařová: Co s ní bude po rozvodu?

Opravdu neobyčejně silná musí teď být Agáta Prachařová, aby vydržela veškerý tlak, který na ni vyvíjejí média.

Hovoří se o ní jako o rebelce, nepříliš věrné ženě či lehkomyslné dobrodružce. Ale zkusme se na to podívat i z druhé strany. Agáta je maminkou dvou malých dětí, Kryšpína a Mii, na které je už teď sama. Manžel Jakub Prachař rodinu opustil a zdá se, že definitivně. Dokonce se říká, že si našel za Agátu náhradu a že se chystá rozvod. Jední mu tleskají s tím, že Agáta nebyla ideální manželka. Jenže co když je pravda někde trochu jinde?

Lehkomyslná mladá žena?

Čtenáři bulvárních novin znají vyzývavou brunetku pochopitelně povrchně, vytvořili si o ní představu, která může být realitě na hony vzdálená. Kdo ji zná blíž, říká o ní, že je ve skutečnosti mimořádně citlivá, svědomitá a pracovitá, že dokáže pomáhat svým nejbližším, jak se říká, do roztrhání těla. Přitom se ovšem pověsti lehkomyslné mladé ženy nejenže nebrání, ale svým způsobem ji i přiživuje. Je pravda, že nápadníků se kolem ní netočí právě málo. Co už ale není tolik vidět, je skutečnost, že česká Paris Hilton svoje děti zbožňuje a dojemně se o ně stará, stejně jako vždy vypomáhala matce Veronice Žilkové s péčí o celou řadu mladších sourozenců.

Zlí jazykové se mýlí

Není jednoduché denně si o sobě číst v barevných časopisech postřehy, které nejsou právě pozitivní. Agáta se z novin neustále dovídá, že je úplně na dně, zralá na psychiatrii, že se hroutí ze samoty. Pravda je přitom jinde. Modelka je sice vzhledem k nadcházejícímu rozvodu vykolejená, ale rozhodně nehází flintu do žita. "Musím hlavně začít pracovat," prohlásila pro deník Blesk. "Není to jednoduché, přece jenom jsem se na nějaký čas stáhla, a tak trochu se na mě zapomnělo. Ale věřím, že si brzy něco pořádného najdu a neskončím u kasy. Nějaké peníze mám z Instagramu a z kampaní, co jsem nafotila, ale ráda bych měla něco stálého, musím živit dvě děti. Ale jsem bojovník, takže to zvládnu," dodává Agáta Prachařová. A tak vše nasvědčuje tomu, že zlí jazykové, kteří považují dceru herečky Veroniky Žilkové za zhroucenou chudinku, se velice mýlí. No řekněte sami: mluvila by takhle žena na pokraji kolapsu?

Autor: Eva Michorová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.