Prima maminka

18. prosince 2016 06:00

Martina Čerňanská

Blesková soutěž o 3 knižní balíčky dle vlastního výběru!

Máme pro vás bleskovou soutěž, ve které můžete vyhrát balíček knih dle vlastního výběru! Můžete využít jako dárek pod stromeček, soutěž probíhá do zítřejší půlnoci!

Nová blesková soutěž na webu prima ŽENY probíhá od 18. 12. do 19. 112. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a odeslat ji pomocí webového formuláře.

Jako správnou odpověď označte ve webovém formuláři ten balíček, který byste si přáli vyhrát. Z došlých odpovědí vylosujeme 3 výherce a ti získají knihy, o které si zasoutěžili.

Můžete soutěžit o následující varianty:

Knižní balíček č. 1

Knižní balíček č. 2

Knižní balíček č. 3

Stačí odpovědět správně na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

Lunář 2017autor: Linda Nollová

Lunář je převratný kruhový diář moderní ženy, který zcela nově propojuje plánování každodenních aktivit s proměnami ženského měsíčního cyklu. Jeho používání je praktické, snadné, kreativní a zábavné. Kniha obsahuje doprovodné texty, návod, vyplněnou ukázkovou dvoustranu, 12 měsíčních dvoustran, 4 dvoustrany pro čtvrletní plánování, 1 dvoustranu pro roční plánování a tabulky STM.Základem Lunáře je klasický kalendář a přehledný diář, ve kterém je navíc možné poznávat souvislosti s vnitřními proměnami, které ženy každý měsíc ze své podstaty prožívají. Díky Lunáři je možné se snadněji ladit ve vztazích a předcházet případným nedorozuměním, hlavně v premenstruační fázi. Zároveň je možné používat symptotermální metodu přirozené antikoncepce. Na konci Lunáře jsou k tomu připravené tabulky, popis i ukázka.

Zápisník radostiautor: Jana LeBlanc, ilustrace Martina Pavlová

Co vám dneska udělalo radost? Zapište si to do svého Zápisníku radosti, protože i když si teď říkáte, že si to určitě zapamatujete, zapomenete to rychleji, než byste chtěla. Tohle není diář, který máte vláčet v kabelce a plnit povinnostmi. Je to zápisník, který máte popsat hezkými chvílemi: komplimentem, který jste dostala, povedenými tvarohovými knedlíky, které jste uvařila, písničkami, které nemůžete dostat z hlavy. K tomu v něm najdete tři sta šedesát pět tipů na věci, které vás potěší nebo které vám zlepší třeba ne úplně ideální den, a navíc pár otázek, díky nimž se o sobě můžete dozvědět i něco překvapivého. Diář je dílem novinářky Jany LeBlanc a vychází v krásné grafi cké úpravě ilustrátorky Martiny Pavlové. Ať z něj máte radost!

Kavalino vejceautor: Kamila Ulčová

O Karlu IV., dračí matce a statečných činech. Kavalino vejce je pohádkově dobrodružná knížka pro děti, které mají rády příběhy plné vzrušení a napětí, okořeněné pravou českou historií a posolené špetkou tajemství.

Superjídelníček IIautor: Petr Havlíček, Petra Lamschová

Rozhodli jste se, že místo diet vsadíte raději na zdravý životní styl? Už jste se začali orientovat ve zdravých potravinách a jakžtakž zvládáte nakupovat, ale pořád sklouzáváte ke stereotypům? Pak právě pro vás je určena nová kniha Petra Havlíčka a Petry Lamschové, která vás provede zdravým jídelníčkem od snídaně po večeři. Ale hlavně vás naučí připravovat si různá zdravá jídla, která vám budou chutnat, ale tak, abyste neskončili u kaše ke snídani a salátu k obědu.

Neviditelná dívkaautor: Mariel Hemingway

Vnučka slavného spisovatele Ernesta Hemingwaye napsala působivou knihu o tom, jaké to je vyrůstat s vědomím, že vaši rodiče trpí depresemi a jsou závislí na lécích, sestra je duševně nemocná a dědeček několik měsíců před vaším narozením spáchal sebevraždu. Mariel Hemingwayová popisuje dětství a mládí prožité v rodině, jejíž členové byli sice obdařeni nadáním a slávou, avšak poznamenaly je deprese, alkoholismus, schizofrenie, rakovina a sebevraždy. Sama Mariel jako dívka trpěla obsesivně-kompulzivní poruchou a měla problémy s příjmem potravy. Autorka v knize mluví přímo k mladým čtenářům, teenagerům, a snaží se je přesvědčit, že navzdory bolesti má život smysl, že rodinné prokletí lze překonat a že na konci tunelu může každému zasvítit světlo.

Stačí odpovědět správně na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

Soutěž probíhá od 18. 12. do 19. 12.

Herní řád


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.