zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Blesková soutěž o 3 knižní balíčky dle vlastního výběru!

Knižní balíčky na přání
Knižní balíčky na přání
cernanm , Vydáno: 18.12.2016
Máme pro vás bleskovou soutěž, ve které můžete vyhrát balíček knih dle vlastního výběru! Můžete využít jako dárek pod stromeček, soutěž probíhá do zítřejší půlnoci!

reklama

Nová blesková soutěž na webu prima ŽENY probíhá od 18. 12. do 19. 112. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a odeslat ji pomocí webového formuláře.

Jako správnou odpověď označte ve webovém formuláři ten balíček, který byste si přáli vyhrát. Z došlých odpovědí vylosujeme 3 výherce a ti získají knihy, o které si zasoutěžili.

Můžete soutěžit o následující varianty:

 

Knižní balíček č. 1

Který knižní balíček byste si přáli vyhrát? kavalino Foto:

Knižní balíček č. 2

Který knižní balíček byste si přáli vyhrát? super Foto:

Knižní balíček č. 3

Který knižní balíček byste si přáli vyhrát? dívka Foto:

Stačí odpovědět správně na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

Lunář 2017
autor: Linda Nollová

Lunář je převratný kruhový diář moderní ženy, který zcela nově propojuje plánování každodenních aktivit s proměnami ženského měsíčního cyklu. Jeho používání je praktické, snadné, kreativní a zábavné. Kniha obsahuje doprovodné texty, návod, vyplněnou ukázkovou dvoustranu, 12 měsíčních dvoustran, 4 dvoustrany pro čtvrletní plánování, 1 dvoustranu pro roční plánování a tabulky STM.
Základem Lunáře je klasický kalendář a přehledný diář, ve kterém je navíc možné poznávat souvislosti s vnitřními proměnami, které ženy každý měsíc ze své podstaty prožívají. Díky Lunáři je možné se snadněji ladit ve vztazích a předcházet případným nedorozuměním, hlavně v premenstruační fázi. Zároveň je možné používat symptotermální metodu přirozené antikoncepce. Na konci Lunáře jsou k tomu připravené tabulky, popis i ukázka.

Zápisník radosti
autor: Jana LeBlanc, ilustrace Martina Pavlová

Co vám dneska udělalo radost? Zapište si to do svého Zápisníku radosti, protože i když si teď říkáte, že si to určitě zapamatujete, zapomenete to rychleji, než byste chtěla. Tohle není diář, který máte vláčet v kabelce a plnit povinnostmi. Je to zápisník, který máte popsat hezkými chvílemi: komplimentem, který jste dostala, povedenými tvarohovými knedlíky, které jste uvařila, písničkami, které nemůžete dostat z hlavy. K tomu v něm najdete tři sta šedesát pět tipů na věci, které vás potěší nebo které vám zlepší třeba ne úplně ideální den, a navíc pár otázek, díky nimž se o sobě můžete dozvědět i něco překvapivého. Diář je dílem novinářky Jany LeBlanc a vychází v krásné grafi cké úpravě ilustrátorky Martiny Pavlové. Ať z něj máte radost!

Kavalino vejce
autor: Kamila Ulčová

O Karlu IV., dračí matce a statečných činech. Kavalino vejce je pohádkově dobrodružná knížka pro děti, které mají rády příběhy plné vzrušení a napětí, okořeněné pravou českou historií a posolené špetkou tajemství.

Superjídelníček II
autor: Petr Havlíček, Petra Lamschová

Rozhodli jste se, že místo diet vsadíte raději na zdravý životní styl? Už jste se začali orientovat ve zdravých potravinách a jakžtakž zvládáte nakupovat, ale pořád sklouzáváte ke stereotypům? Pak právě pro vás je určena nová kniha Petra Havlíčka a Petry Lamschové, která vás provede zdravým jídelníčkem od snídaně po večeři. Ale hlavně vás naučí připravovat si různá zdravá jídla, která vám budou chutnat, ale tak, abyste neskončili u kaše ke snídani a salátu k obědu.

Neviditelná dívka
autor: Mariel Hemingway

Vnučka slavného spisovatele Ernesta Hemingwaye napsala působivou knihu o tom, jaké to je vyrůstat s vědomím, že vaši rodiče trpí depresemi a jsou závislí na lécích, sestra je duševně nemocná a dědeček několik měsíců před vaším narozením spáchal sebevraždu. Mariel Hemingwayová popisuje dětství a mládí prožité v rodině, jejíž členové byli sice obdařeni nadáním a slávou, avšak poznamenaly je deprese, alkoholismus, schizofrenie, rakovina a sebevraždy. Sama Mariel jako dívka trpěla obsesivně-kompulzivní poruchou a měla problémy s příjmem potravy. Autorka v knize mluví přímo k mladým čtenářům, teenagerům, a snaží se je přesvědčit, že navzdory bolesti má život smysl, že rodinné prokletí lze překonat a že na konci tunelu může každému zasvítit světlo.

Stačí odpovědět správně na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

Soutěž probíhá od 18. 12. do 19. 12.

Herní řád

reklama

Související témata: soutěž , Petr Havlíček , knihy , knižní soutěž , Zápisník radosti , Kavalino vejce , Superjídelníček , Lunář

reklama

Přečtěte si také

reklama